Resultat topp 2011 Vätternrundan 2015: Nytt rekord; 6.33 tim Under 9.05 för att vara bland de 2011 första

Här är resultaten för de 2011 snabbaste cyklisterna i årets Vätternrunda.  Som vi tidigare skrivit blev det nytt rekord; 6.33 tim medan det krävdes en tid på nästan under nio timmar för att ta sig in bland den snabbaste tiondelen av deltagarna; 9.04 tim.

Bra kört allihopa och kom ihåg; det viktigaste är deltaga – inte att vara snabbast! Hatten av för alla som fullföljde. Kom ihåg; det finns fler trevliga motionslopp att köra under återstoden av sommaren och hösten.

Pos Nr Namn                           Ort          Tid

1 27042 Niklas Gustavsson Varberg 06:33:00

1 27049 Kim Magnusson Falköping 06:33:00

1 27053 Christofer Stevenson Falun 06:33:00

1 27054 Marcus Fåglum Karlsson Falköping 06:33:00

1 27057 Alexander Wetterhall Skara 06:33:00

1 27061 Rasmus Mikiver Linköping 06:33:00

1 29105 Joakim åleheim Påryd 06:33:00

1 29163 Alexander Gingsjö Vendelsö 06:33:00

9 27007 Krister Bergström Tyresö 07:09:00

9 27010 Peder Olsson Sundsvall 07:09:00

9 27013 Juha Mikael Tiesmäki Enskededalen 07:09:00

9 27015 Fredrik Preinitz Uppsala 07:09:00

9 27017 Stefan Stengård Stigtomta 07:09:00

9 27019 Dan Lidman Färentuna 07:09:00

9 27022 Pär Carling åkersberga 07:09:00

9 27024 Peter Oom Onsala 07:09:00

9 27030 Peter Eggertsen Sorunda 07:09:00

9 27031 Hampus Rinne Uppsala 07:09:00

9 27037 Torbjörn De Jager Hägersten 07:09:00

9 27038 Johan Sonesson Borlänge 07:09:00

9 27071 Mikael Andersson Genarp 07:09:00

9 28136 Per Holmberg Lund 07:09:00

23 27044 Oskar Svärd Eksjö 07:11:00

23 27047 Gustav Höög Skara 07:11:00

23 27048 Lucas Eriksson Gånghester 07:11:00

23 27059 Ludvig Bengtsson Borås 07:11:00

23 27064 Johan Landström Barkhyttan 07:11:00

23 29103 Patrik Morén Bromma 07:11:00

29 27193 Fredrik Gustafsson Mölndal 07:14:00

30 19762 Peder Jacobsen Hillerød 07:16:00

30 27186 Tomas Pettersson Ed 07:16:00

30 27190 Erik Gustafsson Mölnlycke 07:16:00

30 27191 Niclas Mattsson Göteborg 07:16:00

30 27192 Carl-johan Medin Stockholm 07:16:00

30 27196 Roger Friberg Lidköping 07:16:00

30 27201 Rickard Bergengren Harlösa 07:16:00

30 27202 Carl Ljunggren Larv 07:16:00

30 27204 Magnus Eriksson Trollhättan 07:16:00

30 27208 Niklas Andersson Ljungskile 07:16:00

30 27209 Sigmund Ringdal Oslo 07:16:00

30 27210 Mattias Andersson Falkenberg 07:16:00

30 27212 Fredrik Bogren Uddevalla 07:16:00

30 27219 Patrik Ekemalm Göteborg 07:16:00

30 27232 Johan Wigforss Oslo 07:16:00

30 27233 Jakob Hjelmåker Västra Frölunda 07:16:00

46 27001 Erik Vrang Täby 07:22:00

46 27018 Mikael Milberger Stockholm 07:22:00

46 27028 Rickard Persson Stockholm 07:22:00

46 27032 Axel Rinaldo Bromma 07:22:00

46 27072 Håkan Persson Eslöv 07:22:00

 

46 27198 Pontus Andersson Herrljunga 07:22:00

46 27213 Ted ås Mölndal 07:22:00

53 24482 Andreas Bye Halden 07:23:00

53 24483 Stian Nybøle Lie Halden 07:23:00

53 24491 Per Helmer Olsen Halden 07:23:00

53 24500 Cato Edvardsen Halden 07:23:00

53 24503 Lars Erik Granly Halden 07:23:00

53 24508 Frode Bokerød Tistedal 07:23:00

53 24509 Raymond Torp Halden 07:23:00

53 24514 Fred Voldset Halden 07:23:00

53 24519 Jon Gustafsson Ed 07:23:00

53 24520 Joakim Gustafsson Ed 07:23:00

53 27225 Stefan Hellman Dals Rostock 07:23:00

64 27043 Mikael Sarsgard Mora 07:24:00

64 27045 Peter Carlsson Falkenberg 07:24:00

64 27067 Petter Sandelin Falköping 07:24:00

64 29104 Lars Svalin Träslövsläge 07:24:00

68 27163 Tomas Vindahl Märsta 07:27:00

68 27195 Mattias Lundqvist Landvetter 07:27:00

68 27199 Peter Johansson Alingsås 07:27:00

71 25165 David Svensson Motala 07:29:00

71 27070 Patrik Heiler Södra Sandby 07:29:00

71 27837 Henrik Sandén Strängnäs 07:29:00

71 27839 Andreas Persson Avesta 07:29:00

71 27841 Stefan Thunberg Osby 07:29:00

71 27844 Johannes Stripple Lund 07:29:00

71 27849 Damien Dugne Mora 07:29:00

71 27850 Kristofer Ramåker Götene 07:29:00

71 27852 Christian Rose Södra Sandby 07:29:00

71 27855 Henrik Andersson Alingsås 07:29:00

71 27861 Björn Strandell örebro 07:29:00

71 27863 Tomas Berg Ludvika 07:29:00

71 27864 Erik Andersson Växjö 07:29:00

71 27865 Klaes Jahnsén Växjö 07:29:00

71 27866 Stefan Carlsson Ingelstad 07:29:00

71 27870 Mårten Bomark Gagnef 07:29:00

71 27872 Mattias Sjöberg Nacka 07:29:00

71 27873 Henka Eriksson Mora 07:29:00

71 27874 Jimmy Bodin Falun 07:29:00

71 29012 Jocke Bernström Motala 07:29:00

71 29158 Erik Wallén 07:29:00

92 27836 Anders Hobbe Holmberg Mora 07:30:00

92 27840 Mattias Håkansson Osby 07:30:00

92 27842 Jonathan Hedbys Mora 07:30:00

92 27843 Göran Larsson Ludvika 07:30:00

96 27081 Tapio Koppelo Värnamo 07:31:00

96 27082 Erik åström Skövde 07:31:00

96 27085 Patrik Johansson Värnamo 07:31:00

96 27087 Jonas Lekman Halmstad 07:31:00

96 27089 Mats Snygg Halmstad 07:31:00

 

96 27098 Jonas Cedås Sennan 07:31:00

96 27112 Anders Andersson Kungälv 07:31:00

96 27121 Tobias Bovin ödsmål 07:31:00

96 27122 Fredrik Ludvigsson Torslanda 07:31:00

96 27123 Staffan Sandberg ödsmål 07:31:00

96 27125 Viktor Torstensson Kareby 07:31:00

96 27127 Lars Hansen Strömsnäsbruk 07:31:00

96 27130 Marcus Larsson Stenungsund 07:31:00

96 27137 Johan Engman Värnamo 07:31:00

96 27139 Peter Karlsson Värnamo 07:31:00

96 27141 Magnus Jansson Värnamo 07:31:00

96 27231 Fredrik Lindh Hisings Backa 07:31:00

113 29102 Edvard Wendelin Sundbyberg 07:32:00

114 27016 Fredrik Jansson Borlänge 07:33:00

114 27029 Peter Johansson Falköping 07:33:00

114 27034 Alexander Wennergren Helm Västra Frölunda 07:33:00

114 27040 Fredrik Andreasson Göteborg 07:33:00

114 28252 Andreas Lindqvist Danderyd 07:33:00

119 27086 Martin Karlsson Falkenberg 07:35:00

120 27066 Andreas Carlsson Falköping 07:36:00

120 27205 Henrik Johansson Borås 07:36:00

122 27102 Johan Johansson Forsheda 07:37:00

122 27859 Robert Malmström Eskilstuna 07:37:00

124 20007 Magnus Svensson örebro 07:38:00

124 20009 Bo Alsted Hofer Smørum 07:38:00

124 20012 Lars Buller-kylvik Karlskoga 07:38:00

124 20013 Per Persson Karlskoga 07:38:00

124 20019 Jesper Joergensen Ballerup 07:38:00

124 20021 David Olsen Gilleleje 07:38:00

124 20023 Kenneth Thestrup Karlslunde 07:38:00

124 20024 Kim Stenholm Trollhättan 07:38:00

124 20028 Andreas Hartkopp Humlebaek 07:38:00

124 20031 Peter Eriksson Karlskoga 07:38:00

124 20035 Kasper Mellerkær Rødovre 07:38:00

124 20046 Morten Ryan Hansen Bagsvaerd 07:38:00

124 20051 Lars Erik Kron Albertslund 07:38:00

124 20057 Kenneth Iversen Herlev 07:38:00

124 20061 Rasmus Boeg Vaerloese 07:38:00

124 20062 Martin Peick-kristensen Virum 07:38:00

124 20067 Klaus Myrholt Ballerup 07:38:00

124 20137 Roger Horrsell Uppsala 07:38:00

124 27091 Conny Hansson Hestra 07:38:00

124 27846 Sven Löfvenberg Nacka 07:38:00

124 27853 Mattias Persson Halmstad 07:38:00

145 23858 Thordur Karason Hafnarfjordur 07:40:00

146 27084 Gerhard Hansson Värnamo 07:41:00

146 27241 Peter Remneberg Torslanda 07:41:00

146 27244 Magnus Lindh Västra Frölunda 07:41:00

146 27245 Johan Gustafsson Göteborg 07:41:00

146 27246 Ragnar Crona Askim 07:41:00

 

146 27248 Mikael Rydström Sävedalen 07:41:00

146 27250 Jan Peterson Floda 07:41:00

146 27253 Fredrik Kronlid Svanesund 07:41:00

146 27259 Claes Sjösvärd Kungsbacka 07:41:00

146 27260 Axel Stenberg Göteborg 07:41:00

146 27261 Fredrik Forsberg Dalsjöfors 07:41:00

146 27262 Anders Andreasson Billdal 07:41:00

146 27264 Håkan Ternow Göteborg 07:41:00

146 27265 Christer Larsson Kullavik 07:41:00

146 27266 Johan Hallnéus Särö 07:41:00

146 27268 Emil Rucinski Göteborg 07:41:00

146 27272 Anders Tykesson Göteborg 07:41:00

146 27273 Hans Törnblom Göteborg 07:41:00

164 22104 Samuel Hopstadius Mora 07:42:00

164 27325 Martin Egelius Norrköping 07:42:00

164 27331 Johan Lantz Uppsala 07:42:00

164 27344 Torbjörn Westerlund Norrköping 07:42:00

164 27353 David Lif Huddinge 07:42:00

164 27356 Fredrik Carlsson Köping 07:42:00

164 27357 Stefan Larsson Morgongåva 07:42:00

164 27366 Fredrik Sundin Huddinge 07:42:00

164 27367 Fredrik Millertson örebro 07:42:00

164 27370 Per-olov Svahn Boxholm 07:42:00

164 27592 Johannes Knoll Enskede 07:42:00

164 27803 Peter Mattsson Leksand 07:42:00

164 27804 Jan Björk Borlänge 07:42:00

164 27808 Johan Granath årsta 07:42:00

164 27810 Mats Hedlund Leksand 07:42:00

164 27812 Björn Norberg Borlänge 07:42:00

164 27815 Niklas Eriksson Leksand 07:42:00

164 27817 Magnus Sterner Leksand 07:42:00

164 27824 Jan Sarenmark Sundbyberg 07:42:00

164 27829 Christer Olsson Leksand 07:42:00

164 27830 Jan Jakobsson Borlänge 07:42:00

164 27831 Nils Daniels Leksand 07:42:00

164 27845 Joacim Rangedahl Vålberg 07:42:00

164 27856 Nicklas Johansson Avesta 07:42:00

164 27857 Kimmo Delfin ösmo 07:42:00

164 27871 Markus Hedlund Falun 07:42:00

190 21770 Kaj Kosonen Tibro 07:43:00

190 21786 Håkan Johansson Mariestad 07:43:00

190 21812 Erik Lundell Skövde 07:43:00

190 27330 Thomas Pettersson Köping 07:43:00

190 27333 Robert Berg Nyköping 07:43:00

190 27335 Jens Rangefelt Löddeköpinge 07:43:00

190 27336 Tony Andersson Sjöbo 07:43:00

190 27337 Staffan Johansson Linköping 07:43:00

190 27338 Carl Erlandsson Furulund 07:43:00

190 27342 Roberth Gustafsson örebro 07:43:00

190 27348 Andreas Andersson Linköping 07:43:00

 

190 27355 Mattias Jönsson Kävlinge 07:43:00

190 27358 Patrik Gliveson Dalby 07:43:00

190 27359 Henrik Johansson Köping 07:43:00

190 27360 Alexander Bennergård Lund 07:43:00

190 27364 Jimmy Lejonhammar Sollentuna 07:43:00

190 27365 Stefan Hedling Deje 07:43:00

190 27369 Nils-johan Björklund Uppsala 07:43:00

190 27371 Gabriel Nilsson Karlstad 07:43:00

190 27372 Thomas Holmkvist Uppsala 07:43:00

190 27374 Polyvios Gregoriades Linköping 07:43:00

190 27378 Peter Nilsson Norrköping 07:43:00

190 27379 Niklas Nordahl Limhamn 07:43:00

190 28045 Jonas Lindeblom Sandared 07:43:00

214 20017 Jørgen Sørensen Herlev 07:44:00

214 23709 Patrik Ericsson Ytterby 07:44:00

214 28044 Henric Bergqvist Saltsjö-boo 07:44:00

214 28048 Magnus Sjöbjer Borås 07:44:00

214 28051 Daniel Andersson Sandared 07:44:00

214 28052 Jonas Törndahl Sandared 07:44:00

214 28055 Martin Andersson Sjömarken 07:44:00

214 28057 Joakim Andersson Sandviken 07:44:00

214 28058 Niklas Vernholt Borås 07:44:00

214 28059 Christian Josefsson Sandhult 07:44:00

214 28061 Robert Andersson Sjömarken 07:44:00

214 28091 Rickard Svensson Oskarshamn 07:44:00

214 28102 Jesper Madsén Målilla 07:44:00

214 28103 Michael Sjöberg Virserum 07:44:00

214 28105 Fredrik Holmer Borås 07:44:00

214 28108 Daniel Svensson Färjestaden 07:44:00

214 28109 Jakob Nylin Nilsson Vimmerby 07:44:00

214 28111 Pierre Lövgren Oskarshamn 07:44:00

214 28215 Bengt Eriksson Saltsjöbaden 07:44:00

214 28217 Johan Johansson Sollentuna 07:44:00

214 28221 Ulf Bernström Huddinge 07:44:00

214 28232 Anders Karlsson Tyresö 07:44:00

214 28234 Olafur Ragnarsson Nyköping 07:44:00

237 2063 Fredrik Johansson Kopparberg 07:45:00

237 11936 Christian Boegård Lidköping 07:45:00

237 14917 Kjetil Farup Hosle 07:45:00

237 21769 Oskar Sundblad Hjo 07:45:00

237 21791 Marcus Johnsson Tibro 07:45:00

237 21803 Kent-inge Ahl Tidaholm 07:45:00

237 21806 Sebastian Holmgren Skövde 07:45:00

237 21810 Johan Larsson Tibro 07:45:00

237 21818 David Hultström Väring 07:45:00

237 21828 Mikael Johansson Sjötorp 07:45:00

237 27327 Bengt Backman Tullinge 07:45:00

237 27481 Tobias Stridsberg Tumba 07:45:00

237 27488 Stefan Sivars Rönninge 07:45:00

237 27490 Anders Frykbo Södertälje 07:45:00

 

237 27491 Tobias Andersson Tullinge 07:45:00

237 27515 Stig Tollefsen Haslum 07:45:00

237 27518 Håvar Hilde Oslo 07:45:00

237 27524 Jon Drefvelin Bekkestua 07:45:00

237 27539 Christian Ekdahl Oslo 07:45:00

237 27540 Arne Steffensen Ytre Enebakk 07:45:00

237 27641 David Schwieler Stockholm 07:45:00

237 27642 Christer Johansson Nacka 07:45:00

237 27643 Peter Brandt Stockholm 07:45:00

237 27644 Alexander Engvall Huddinge 07:45:00

237 27645 Jonas Brögger Täby 07:45:00

237 27646 Tomas Hermansson Enskededalen 07:45:00

237 27647 Anders Evaldsson Skogås 07:45:00

237 27648 Joakim Regeheim Bromma 07:45:00

237 27649 Cecilia Widegren Ekerö 07:45:00

237 27651 David Rosenborg Bromma 07:45:00

237 27652 Tomas Sydfors Enskede 07:45:00

237 27653 Anders Söderlind Saltsjö-boo 07:45:00

237 27655 Nicklas Lindström Solna 07:45:00

237 27657 Rehan Mirza Järfälla 07:45:00

237 27659 Mikael Förborgen Tyresö 07:45:00

237 27661 Crippa Nilsson Bromma 07:45:00

237 27663 Lasse Hansen Vendelsö 07:45:00

237 27665 Magnus Westermark Sollentuna 07:45:00

237 27667 Gunnar Neselius Stockholm 07:45:00

237 27668 Mattias Eklund Stockholm 07:45:00

237 27670 Romeo Valtchev Stockholm 07:45:00

237 27671 Patrick Faeh Täby 07:45:00

237 27672 Daniel Godman Bromma 07:45:00

237 27673 Magnus Bäckstedt Pontyclun 07:45:00

237 27674 Claes Calemark Bromma 07:45:00

237 27677 Behdad Banian Bromma 07:45:00

237 27680 Alexander Solorzano Osterman Hägersten 07:45:00

237 27682 Tomas Olsson Enskede 07:45:00

237 27686 Karl Bross Stockholm 07:45:00

237 27688 Erik Antemar Hässelby 07:45:00

237 27689 Thomas Backteman Stockholm 07:45:00

237 27690 Thomas Sandell Stockholm 07:45:00

237 27696 Robin Niller Tierp 07:45:00

237 27697 Petter Mörk Enskede Gård 07:45:00

237 28081 Lars-erik Karlsson Köpingsvik 07:45:00

237 28082 Johan Svedin Läckeby 07:45:00

237 28083 Tony Edmundsson Rockneby 07:45:00

237 28084 Fredrik Henning Köpingsvik 07:45:00

237 28086 Lars Pedersen Läckeby 07:45:00

237 28087 Jens Runnqvist Kalmar 07:45:00

237 28092 Eric Hagelin Oskarshamn 07:45:00

237 28093 Carl-emil Nettelman Oskarshamn 07:45:00

237 28094 Michael Persson Bockara 07:45:00

237 28095 Anders Karlsson Goteborg 07:45:00

 

237 28096 Henrik Brovell Kalmar 07:45:00

237 28099 Peter Ackebjer Kalmar 07:45:00

237 28100 Andreas Gustafsson Ainemo Hultsfred 07:45:00

237 28101 Johan Walldén Kalmar 07:45:00

237 28106 Magnus Kalén Läckeby 07:45:00

237 28107 Kent Tigerberg Lidköping 07:45:00

237 28113 Lars-göran Petersson Kalmar 07:45:00

237 28335 Karl-gunnar Johansson Stockholm 07:45:00

237 28400 Carla Winkler Göteborg 07:45:00

237 28477 Fredrik Kessiakoff Stockholm 07:45:00

237 29114 Tomas Linden Saltsjö-duvnäs 07:45:00

237 29115 Jan Fridlund Njurunda 07:45:00

237 29116 Henric Malmqvist Saltsjöbaden 07:45:00

237 29118 Jesper Bringby Täby 07:45:00

237 29119 Robert Furelid Stockholm 07:45:00

237 29120 Johan Lindkvist Västerås 07:45:00

237 29121 Roberts Rudaks Västerås 07:45:00

237 29125 Martin Söderholm Danderyd 07:45:00

237 29126 Luca Mara Stockholm 07:45:00

237 29127 Jonas Hedegard Saltsjö-boo 07:45:00

237 29129 Jesper Johansson Solna 07:45:00

237 29130 Karl-axel Zander Upplands Väsby 07:45:00

237 29131 Eva Lindskog Nacka 07:45:00

237 29132 Jessica Eriksson Saltsjöbaden 07:45:00

237 29133 Alexander Gil Norrköping 07:45:00

237 29134 Jukka Kuusela Nacka 07:45:00

237 29135 Daniel Rytz Stockholm 07:45:00

237 29136 Rasmus Brenter Saltsjö Duvnäs 07:45:00

237 29137 Carl-johan Paulin Ingarö 07:45:00

237 29151 Henrik Sparr Katrineholm 07:45:00

237 29152 Calle Friberg Sundbyberg 07:45:00

237 29174 Gøran Tveit åre 07:45:00

333 21881 Håkan Karlsson Visby 07:46:00

333 27055 Marcus Juneholt Söderfors 07:46:00

333 27117 Peter Olsson Halmstad 07:46:00

333 27281 Torbjörn Landgren ängelholm 07:46:00

333 27332 Per Hansson Umeå 07:46:00

333 27483 Krister Mellström Södertälje 07:46:00

333 27536 Marco Donizelli Skedsmokorset 07:46:00

333 27666 Lasse Gustafsson Sollentuna 07:46:00

333 27751 Tobias Rosencrantz Täfteå 07:46:00

333 27752 Peter Olofsson Sävar 07:46:00

333 27758 Christer Dahlberg Umeå 07:46:00

333 27759 Robert Hansson Umeå 07:46:00

333 27762 Robert Olofsson Umeå 07:46:00

333 27765 Fredrik Lindblom Sävar 07:46:00

333 27770 Tomas åström Vännäs 07:46:00

333 27771 Lars Nyström Umeå 07:46:00

333 27772 Christian Skanderby Umeå 07:46:00

333 27773 Richard Persson Umeå 07:46:00

 

333 27775 Rickard Perman Umeå 07:46:00

333 27776 Mikael Andersson Trångsviken 07:46:00

333 27777 Joakim åström Vännäs 07:46:00

333 27881 Andreas Löfwenmark Linköping 07:46:00

333 27882 Niklas Forsgren Linköping 07:46:00

333 27883 Mats öberg Linköping 07:46:00

333 27884 Rasmus Regnér Stockholm 07:46:00

333 27885 Daniel Ericsson Täby 07:46:00

333 27887 Olof Norén Höganäs 07:46:00

333 27888 Thomas Strömbäck Höganäs 07:46:00

333 27889 Joakim Carlberg Höganäs 07:46:00

333 27890 Stefan örjes Sorunda 07:46:00

333 27892 Magnus Wagenius Helsingborg 07:46:00

333 27893 Kristofer Svensson Höganäs 07:46:00

333 27894 Peter Hörwing Höganäs 07:46:00

333 27895 Christian Nyberg Linköping 07:46:00

333 27896 Tomas Persson Vega 07:46:00

333 27897 Tomas Hektor Vreta Kloster 07:46:00

333 27898 Henrik Kjellberg Sturefors 07:46:00

333 27899 Jerker Moodysson Annelöv 07:46:00

333 27900 Pierre åberg Nyköping 07:46:00

333 27903 Niklas Brännström Nässjö 07:46:00

333 27904 Jimmy Karlsson Nyköping 07:46:00

333 27905 Joakim Ramåker Götene 07:46:00

333 27907 Henning Hermansson Norrköping 07:46:00

333 27909 Axel Magnestrand Norrköping 07:46:00

333 27910 Rikard Knutsson Norrköping 07:46:00

333 27913 Johan Keres Jönåker 07:46:00

333 27914 åke Larsson Järfälla 07:46:00

333 27918 Tomas Johansson Nyköping 07:46:00

333 27920 Tobias Gustafsson Norrköping 07:46:00

333 27921 Thomas Oltnäs åby 07:46:00

333 27923 Greger Filipsson Norrköping 07:46:00

333 27924 Thomas Thörewik Ekerö 07:46:00

333 27926 Ray Thunholm Huddinge 07:46:00

333 27928 Hans Sundberg Västerhaninge 07:46:00

333 27929 Magnus Honig Tyresö 07:46:00

333 27932 Johan Wennberg Tyresö 07:46:00

333 27933 Patrik Spängs österskär 07:46:00

333 27934 Tommy Vido Vega 07:46:00

333 27936 Michael öhr Vendelsö 07:46:00

333 27937 Charlie Aldenstam Västerhaninge 07:46:00

333 27938 Patrik Hansson Ornö 07:46:00

333 27940 Thomas Wall Handen 07:46:00

333 29039 Mattias Holgersson Rydebäck 07:46:00

333 29155 Fredrik Mölzer Helsingborg 07:46:00

333 29156 Niclas Fredin Helsingborg 07:46:00

398 21674 Michael Haas 07:47:00

398 23094 Albin Thureson Brämhult 07:47:00

398 24485 Svein Fagereng Aremark 07:47:00

 

398 24492 Jan Robby Nilsen Tistedal 07:47:00

398 24502 Steinar Holt Halden 07:47:00

398 24505 Pål Harseth Halden 07:47:00

398 24506 Ken Ronny Hauge Halden 07:47:00

398 24510 Espen Magnussen Halden 07:47:00

398 29149 Mathias Häggblom Skövde 07:47:00

398 29157 Henrik Axelsson Helsingborg 07:47:00

408 14781 Andreas Gröning Göteborg 07:48:00

408 16666 Björn Aiff Stenkullen 07:48:00

408 16676 Gavin Omahony Lerum 07:48:00

408 16689 Jonas Arlmark Göteborg 07:48:00

408 16698 Anders Ternevi Västra Frölunda 07:48:00

408 16701 Lars Magnusson Lerum 07:48:00

408 16703 Per Nielsen Lerum 07:48:00

408 16704 Alexander Weijmer Fristad 07:48:00

408 16707 Mattias Reck Västra Frölunda 07:48:00

408 16710 Lars Therp Limhamn 07:48:00

408 17710 Johan Fagerudd Helsingfors 07:48:00

408 19654 Tom Siegfrids Vasa 07:48:00

408 22929 Fredrik Johansson Sollentuna 07:48:00

408 23665 Luis Roicado Djursholm 07:48:00

408 27413 Daniel Persson Habo 07:48:00

408 27769 Stefan Sjöstam Umeå 07:48:00

408 27967 Tobias Ahl Södertälje 07:48:00

408 27970 Fredrik Husander Södertälje 07:48:00

408 27977 Andreas Karlsson Solna 07:48:00

408 28174 Patrik Jönsson Malmö 07:48:00

408 28201 Kelly Madill Bromma 07:48:00

408 28202 Lars-erik Hedberg Stockholm 07:48:00

408 28203 Nicklas Kullberg Lidingö 07:48:00

408 28207 Leif Carlsson Stenhamra 07:48:00

408 28210 Jonathan Ekeroth Lidingö 07:48:00

408 28212 Jimmy Hallberg Bromma 07:48:00

408 28214 Michael Gehrke Tyresö 07:48:00

408 28222 Fredrik Pettersson Stockholm 07:48:00

408 28224 Johan Kjerr Täby 07:48:00

408 28225 Ola Williams Stockholm 07:48:00

408 28228 Leif Harrå Knivsta 07:48:00

408 28230 Jonas Allared Västerås 07:48:00

408 28231 Thomas Kjellström älta 07:48:00

408 28240 Eric Olofsson Stockholm 07:48:00

408 28241 Rickard Wallgren Tyresö 07:48:00

408 28246 Mattias Fyrenius Bromma 07:48:00

408 28247 Jonas Gustafsson Stockholm 07:48:00

408 28249 Rickard Schuber Tyresö 07:48:00

446 13973 Ola Edström Umeå 07:49:00

446 27083 Martin Edgren Vessigebro 07:49:00

446 27092 Andreas Bogesten Anderstorp 07:49:00

446 27132 Jan Westerberg Stenungsund 07:49:00

446 27138 Mats Nyström Lycke 07:49:00

 

446 27456 Sebastian Westberg Stockholm 07:49:00

446 27458 Peter Claesson Kullavik 07:49:00

446 27459 Henrik Roström Ekerö 07:49:00

446 27460 Roger Wallén Vaxholm 07:49:00

446 27462 Marcus Hultgren Stockholm 07:49:00

446 27463 Aron Håkansson Lund 07:49:00

446 27464 Erik Larsson Sjöbo 07:49:00

446 27465 Johan Hasselmark Täby 07:49:00

446 27466 Peter Bixe Malmö 07:49:00

446 27468 Per Jonsson Stockholm 07:49:00

446 27471 Emil Dahlqvist Huskvarna 07:49:00

446 27472 Lars Appelqvist Karlstad 07:49:00

446 27473 Mathias Cibej Sollentuna 07:49:00

446 27474 Jesper Fuhr Stockholm 07:49:00

446 27475 Johan Nykvist Lund 07:49:00

446 27576 Niklas Friedler Eskilstuna 07:49:00

446 27577 Anders Strömnes Västerås 07:49:00

446 27580 Lars Wikberg Lindesberg 07:49:00

446 27585 Markus Felldin Västerås 07:49:00

446 27587 Tobias Tyberg Täby 07:49:00

446 27589 Cecilia Bröms-thell Täby 07:49:00

446 27590 Fredrik Engström älta 07:49:00

446 27591 Christian Thell Täby 07:49:00

446 27594 Pontus Karlsson Bromma 07:49:00

446 27596 David Kangas Täby 07:49:00

446 27602 Daniel Tegin Lindesberg 07:49:00

446 27607 Ulf Andersson Eskilstuna 07:49:00

446 27618 Anders Ulff Västerås 07:49:00

446 27620 Mikael Snabb Vaxholm 07:49:00

446 27975 Michael Olofsson Södertälje 07:49:00

481 27026 Tommy Frisk Borlänge 07:50:00

481 27567 Patrik Landstorp Eskilstuna 07:50:00

481 27574 Tobias åsén Eskilstuna 07:50:00

481 27616 Kalle Alexandersson Karlstad 07:50:00

481 27685 Guillermo Burgos Huddinge 07:50:00

481 27699 Dino Jonsäter Stockholm 07:50:00

481 27802 Martin Hjort Borlänge 07:50:00

481 27814 Stefan Johansson Gustafs 07:50:00

481 27818 Per Bäcklin Leksand 07:50:00

481 27838 Roger Andersson Mockfjärd 07:50:00

481 27848 Andreas Andersson Lidköping 07:50:00

492 27012 Christer öhman Bromma 07:51:00

492 27254 Fabio Abate Isberg Göteborg 07:51:00

494 6836 Hans Frost Hillerød 07:52:00

494 20026 Henrik Diepgen Gentofte 07:52:00

494 25234 Anders Enström Vaxholm 07:52:00

494 27927 Daniel Mackey Stockholm 07:52:00

494 27939 Claes Pettersson Saltsjö-boo 07:52:00

494 28042 Henrik Jonsson Kil 07:52:00

494 28043 Magnus Holmén Kristinehamn 07:52:00

 

494 28062 Anders åhlstad Solna 07:52:00

494 28063 Christer Lindström Bälinge 07:52:00

494 28064 Stefan Lövgren Uppsala 07:52:00

494 28066 Lars Söderquist Uppsala 07:52:00

494 28067 Kjell Ekström Uppsala 07:52:00

494 28068 Mikael Björling Uppsala 07:52:00

494 28069 Sebastian Wallin Uppsala 07:52:00

494 28070 Niclas ålsjö Storvreta 07:52:00

494 28071 Joakim Uppströmer Bälinge 07:52:00

494 28072 Alexander Lind Uppsala 07:52:00

494 28073 Björn Atthoff Uppsala 07:52:00

494 28075 Thomas Sundtoft Uppsala 07:52:00

494 28076 Fredrik Olofsson Uppsala 07:52:00

494 28078 Joel Birath åby 07:52:00

494 28079 Pär Lundqvist Uppsala 07:52:00

494 28149 Patric Le Clair Limhamn 07:52:00

494 28169 Thomas Leandersson Limhamn 07:52:00

518 14926 Mikael Brunbäck Oslo 07:53:00

518 20063 Peter Hökemyr Karlskoga 07:53:00

518 25824 Sophie Sundström Stockholm 07:53:00

518 27328 Anders Hjelm Uppsala 07:53:00

518 27345 Conny Lanfjord Nässjö 07:53:00

518 27349 Reimert Sjöblom åkersberga 07:53:00

518 27368 Michael Johansson Mjölby 07:53:00

518 27922 Niclas Holm Norrköping 07:53:00

526 21787 Sören Wilsson Skövde 07:54:00

526 27242 Carl Asterius Djursholm 07:54:00

526 27482 Jörgen Källback Rönninge 07:54:00

526 27519 Jon Efskind Oslo 07:54:00

526 27520 Lars Petter Musiol Kløfta 07:54:00

526 27530 Rikard Kalland Kolbotn 07:54:00

526 27609 Jan Stavås Västerås 07:54:00

526 27764 Anna Westlund Umeå 07:54:00

534 14782 John Hallberg Göteborg 07:56:00

534 16367 Peter Wängefors Edsbyn 07:56:00

534 23661 Truls Roar Karlsson Krøderen 07:56:00

534 23663 Wiggo Skretteberg Geithus 07:56:00

534 23664 Frank Slevikmoen Noresund 07:56:00

534 27805 Rickard Arnerup Kista 07:56:00

534 27964 Johan Holm Bolligen 07:56:00

534 28001 Heinz ädel Sundsvall 07:56:00

534 28007 Tommi Blick Sundsvall 07:56:00

534 28013 Marcus öhman Alnö 07:56:00

544 6834 Karsten Vedel Köpenhamn ø 07:57:00

544 9465 Björn Gustafsson Hägersten 07:57:00

544 9466 Magnus Bergquist Borås 07:57:00

544 9470 Nilas Persson Stockholm 07:57:00

544 9476 Mattias Holmqvist Salsjö Boo 07:57:00

544 9477 Jakob Wihk Enskede 07:57:00

544 9480 Anders Gustafsson Stockholm 07:57:00

 

544 9481 Gabriel Kotowski Stockholm 07:57:00

544 9482 Kasper Mokrosinski Stockholm 07:57:00

544 10761 Jens Grundmann älvsjö 07:57:00

544 10763 Joakim Grundmann Huddinge 07:57:00

544 20033 Håkan Karlsson Degerfors 07:57:00

544 27211 Erik Hellsvik Skara 07:57:00

544 27284 Mathias Johansen örebro 07:57:00

544 28216 Benjamin Rubin Nacka 07:57:00

544 28218 Kjell Herre Enskede 07:57:00

544 29041 Patrick Lindberg Helsingborg 07:57:00

544 29183 R Larsson Saez Hägersten 07:57:00

562 27422 Erik Pettersson-gaisek Lerum 07:58:00

562 27425 Magnus Blohm Billdal 07:58:00

562 27429 Martin Rosén-lidholm Bunkeflostrand 07:58:00

562 27430 Andreas Erensjö Askim 07:58:00

562 27435 Joachim Sjögren Göteborg 07:58:00

562 27436 Fredrik Hartman Kullavik 07:58:00

562 27437 Fredrik Langley Hovås 07:58:00

562 27439 Susanna Milikic Torslanda 07:58:00

562 27440 Billy Swärd Hisings Kärra 07:58:00

562 27442 Nicklas Hult Västra Frölunda 07:58:00

562 27444 Jonas Hedeback Västra Frölunda 07:58:00

562 27445 Pekka Kontio Brämhult 07:58:00

562 27446 Carl Backman Hovås 07:58:00

562 27449 Magnus Pernvik Kullavik 07:58:00

562 27451 Mattias Hjälmered Västra Frölunda 07:58:00

562 27517 Morten W. Røstad Algarheim 07:58:00

578 9472 Ola Nilsson Malmö 08:00:00

578 17728 Bertel Niemi Karis 08:00:00

578 25737 Thomas Meuller Vellinge 08:00:00

578 28124 Nils Wetterberg Lund 08:00:00

578 28152 Robin Gagnemo Staffanstorp 08:00:00

578 28171 Johan Andersson Lund 08:00:00

584 6832 Michael Andersen Solrod Strand 08:01:00

584 11079 Pontus Jägemalm Lerum 08:01:00

584 11767 Daniel Svegmar Enköping 08:01:00

584 12223 Anders Alsbjer Kil 08:01:00

584 17703 Kjell Weckström Ingå 08:01:00

584 17722 Jan-mikael Grönqvist Snappertuna 08:01:00

584 20022 Bo Hein Valby 08:01:00

584 21785 Peter Brodow Skövde 08:01:00

584 22733 Johannes Gunnarsson Göteborg 08:01:00

584 22760 Hans-heiri Spoerry Stäfa 08:01:00

584 22790 Linus Sjöberg Arboga 08:01:00

584 25781 Christer Sehlstedt Vallentuna 08:01:00

584 25813 Mikko Pietilä Göteborg 08:01:00

584 25817 Fredrik Sjöström Torslanda 08:01:00

584 27207 Jan Gerard Vosselman Uddevalla 08:01:00

584 27227 Fredrick Granat Göteborg 08:01:00

584 27343 Rickard Nielsen Löddeköpinge 08:01:00

 

584 28121 Bengt Johansson Båstad 08:01:00

584 28143 Ebbe Nordlander Lund 08:01:00

603 19645 Johan Keituri åbo 08:02:00

603 20016 Jan Ryan Hansen Værløse 08:02:00

603 20034 Mikael Olsson Karlskoga 08:02:00

603 25816 Filip Danielsson Göteborg 08:02:00

603 27363 Gustaw Jansson Torsby 08:02:00

603 27420 Peter Seigner Billdal 08:02:00

603 28362 Cecilia Hansen Fagersta 08:02:00

603 28387 Anna Svärdström Danderyd 08:02:00

611 22271 Henric Hård Mjölby 08:03:00

611 24086 Jerker Kvick Mjölby 08:03:00

613 14346 Anders Gill Hudiksvall 08:04:00

613 16670 Magnus Jönsson Västra Frölunda 08:04:00

613 21827 Marcus Neuman Skövde 08:04:00

613 24020 Mattias Forslin Hudiksvall 08:04:00

617 8338 Mikael Johnsen Dalsjöfors 08:05:00

617 16133 Petr Kvapil Skalice 08:05:00

617 16136 Martin Lamac Ceska Lipa 08:05:00

617 25660 Kristian Stenshamn Sollentuna 08:05:00

617 25669 Håkan Tibell Skattkärr 08:05:00

617 27099 Conny Nilsson Halmstad 08:05:00

617 27135 Ingvar Wiking Stockholm 08:05:00

617 27658 Björn Strömbäck Skogås 08:05:00

617 27990 Kenth Bergqvist Sundsvall 08:05:00

617 27991 Christoffer Hallenius Sundsvall 08:05:00

617 27995 Stefan Adersten Sundsvall 08:05:00

617 28053 Henrik Johnsen Borås 08:05:00

617 28056 Mattias Hedendahl Sandared 08:05:00

617 29153 Zoltan Darvas Lund 08:05:00

631 18984 Johan Nordin Huddinge 08:06:00

631 24512 Bjørn Asvard Olsen Tistedal 08:06:00

631 27526 Aage Christensen Oslo 08:06:00

631 28000 Tomas Karlsson Alnö 08:06:00

635 19650 Lars Losvik Nykarleby 08:07:00

635 28004 John Eriksson Ljustorp 08:07:00

635 28005 Petrus Olsson Sundsvall 08:07:00

635 28009 Mattias Lundberg Sundsvall 08:07:00

635 28018 Urban Schön Alnö 08:07:00

635 28020 Håkan Nilsson Sundsvall 08:07:00

641 16659 Fredrik Forsman Mölnlycke 08:08:00

641 16687 Mats Persson Göteborg 08:08:00

641 16702 Claes Björn Göteborg 08:08:00

641 20029 Jörgen Nilsson Karlskoga 08:08:00

641 22779 Lukas Bischofberger Zürich 08:08:00

641 24019 Johan Fredriksson Borlänge 08:08:00

641 27801 Joachim Lindstöm östhammar 08:08:00

641 27816 Marco Vitelli Vendelsö 08:08:00

641 27820 Andreas Johansson Leksand 08:08:00

641 27826 Ted Danielsson Leksand 08:08:00

 

641 27828 Hans Lodin Leksand 08:08:00

641 27875 Patrik Lilja älvängen 08:08:00

653 22789 Hampus Sjöberg Vendelsö 08:09:00

653 27224 Tobias Sjöstrand Vargön 08:09:00

653 27569 Per-anders Stridh Växjö 08:09:00

653 27969 Jonas Bergenfred Stockholm 08:09:00

653 27973 Stefan Svensson Stockholm 08:09:00

653 29015 Tomas Enander Tyresö 08:09:00

659 24495 Vegard Halvorsen Halden 08:10:00

659 27270 Thomas Forsberg Västra Frölunda 08:10:00

661 19284 Remo Karlström Ullånger 08:11:00

661 27568 Martin Jacobsson Lindesberg 08:11:00

661 27604 Rikard Gill Eskilstuna 08:11:00

664 6821 Mikkel Carlsen Søborg 08:12:00

664 6822 Henrik Vedel Farum 08:12:00

664 10771 Fredrik Larsson Stenungsund 08:12:00

664 15699 Hans-olof Steen Alvesta 08:12:00

664 19224 Andreas Fjällman Krisitnehamn 08:12:00

664 27721 Martin Broms Varberg 08:12:00

664 27722 Henrik Lindholm Varberg 08:12:00

664 27723 Jimmie Gull Varberg 08:12:00

664 27725 Johan Gull Varberg 08:12:00

664 27726 Anna-maria Olsson Varberg 08:12:00

664 27728 Björn Severinsson Varberg 08:12:00

664 27729 Per Nyström Varberg 08:12:00

664 27731 Henric Lidberg Varberg 08:12:00

664 27732 Johan Björke Varberg 08:12:00

664 27733 Mats Gunnarsson Tvååker 08:12:00

664 27735 Kristoffer Mellander Bua 08:12:00

664 27736 Per-ola Romeborn Tvååker 08:12:00

664 27737 Stefan Andersson Varberg 08:12:00

664 27738 Patrick Huijskens Ullared 08:12:00

664 27739 Fredrik Bernefjell Varberg 08:12:00

664 27741 Viktor Mossberg Varberg 08:12:00

664 27742 Torgny Johansson Varberg 08:12:00

664 27743 Johan Söderbaum Varberg 08:12:00

664 27744 Jan Nilsson Varberg 08:12:00

664 27745 Martin Beckman Tvååker 08:12:00

664 27746 Fredrik Börjesson Varberg 08:12:00

664 27747 Johanna Willerstrand Varberg 08:12:00

664 27750 Oscar Andersson Varberg 08:12:00

664 27755 Martin Gunhaga Umeå 08:12:00

664 29140 Mikael Jogmar Varberg 08:12:00

694 19269 Lars Karlsson Dals Långed 08:13:00

695 27109 Jan Nielsen Värnamo 08:14:00

695 27375 Torleif Andresen Köping 08:14:00

695 27766 Fredrik Norlin Umeå 08:14:00

698 9572 Mats Pihlström Bromma 08:15:00

698 15474 Michael Karlsson Skåpafors 08:15:00

698 16681 Larry Jönsson Floda 08:15:00

 

698 16690 Bengt Holm Västra Frölunda 08:15:00

698 16691 Urban Peters Landvetter 08:15:00

698 25163 Tommy Eriksson årjäng 08:15:00

698 27128 Claes Engström Värnamo 08:15:00

698 28049 Stefan Knapasjö Brämhult 08:15:00

706 24630 Jonas Måhlén Lidingö 08:16:00

706 27678 Amir Nazari Hässelby 08:16:00

706 27683 Magnus Wretblad Lidingö 08:16:00

706 28244 Sebastian Uddén Tyresö 08:16:00

706 28245 Gualberto Gonzalez Bandhagen 08:16:00

706 28282 Derek Mearns åkersberga 08:16:00

706 28284 Robert Hulthén Järfälla 08:16:00

706 28286 Mikael Moreau Tyresö 08:16:00

706 28288 Claes Hedlund Bandhagen 08:16:00

706 28294 Hans Norin Tyresö 08:16:00

706 28301 Björn Bågmark Farsta 08:16:00

706 28304 åke Ringblom Farsta 08:16:00

706 28305 Lars Stjernfeldt Täby 08:16:00

706 28312 Eric Telander Stockholm 08:16:00

706 28320 Mats Söderlindh Huddinge 08:16:00

706 28325 Mårten Sigurd Enebyberg 08:16:00

706 28327 Mats Strandberg Skarpnäck 08:16:00

706 28328 Patric Lindqvist Djursholm 08:16:00

706 28331 Karl Falk Enskede 08:16:00

706 28332 Harvey Anturi Hägersten 08:16:00

706 28334 Arne Swartling älvsjö 08:16:00

706 28340 Petter Kvarnbäck Hägersten 08:16:00

706 28473 Håkan Holmberg Sollentuna 08:16:00

729 20066 Rikard Olsson Karlskoga 08:17:00

729 20924 Kimmo Pyykönen Pirkkala 08:17:00

729 22810 Sebastian Matz Stockholm 08:17:00

729 23653 Björn Rubensson Linköping 08:17:00

729 24466 Urban Gillström Bromma 08:17:00

729 25808 David Moldin Göteborg 08:17:00

729 25829 Pär Edlund Billdal 08:17:00

729 27339 Andreas Sennerbrant Linköping 08:17:00

729 27891 Per Lindersson Helsingborg 08:17:00

729 27902 Tommy Eriksson Norrköping 08:17:00

729 27911 Gunnar Wikstrand Källby 08:17:00

729 28281 Anders Carlsson älta 08:17:00

729 28285 Michael Franzl älvsjö 08:17:00

729 28287 Sören Häggqvist åkersberga 08:17:00

729 28290 Mats Jensen-urstad Stockholm 08:17:00

729 28293 Christer Josephson Sollentuna 08:17:00

729 28296 Thomas Dewall Täby 08:17:00

729 28297 Michael Nabb åkersberga 08:17:00

729 28299 Stefan Ljungberg Järfälla 08:17:00

729 28303 Madeleine Ståhl årsta 08:17:00

729 28306 Patrik Bredolt Stockholm 08:17:00

729 28308 Mats Axelsson Bromma 08:17:00

 

729 28309 Christer Juréhn Stocksund 08:17:00

729 28313 Petter Kamel Stockholm 08:17:00

729 28321 Andreas Wikingsson Enebyberg 08:17:00

729 28322 Paolo Sangregorio åkersberga 08:17:00

729 28323 Anders Nordström Skarpnäck 08:17:00

729 28324 Björn Johansson åkersberga 08:17:00

729 28336 Lars Magnusson Hässelby 08:17:00

729 28339 Per Hilton åkersberga 08:17:00

729 28344 Erik Hilton åkersberga 08:17:00

729 28346 Jakob Hallgren Lidingö 08:17:00

729 28347 Karl Ericsson Vallentuna 08:17:00

729 28349 Mats Nyström Bromma 08:17:00

729 28397 Marie Kronqvist Johanneshov 08:17:00

729 28466 Mats Lundeborg Stockholm 08:17:00

729 28476 Thomas Gade Köpenhamn V 08:17:00

766 20210 Kim Vilkas Ingarö 08:18:00

766 20213 Richard Armandt Ingarö 08:18:00

766 27129 Anders Tordenvik Stenungsund 08:18:00

766 28011 Jonny Kastebo Ankarsvik 08:18:00

770 15795 Oskar Ernving Nyköping 08:19:00

770 20335 Niklas Liberg Malmö 08:19:00

772 14179 Tom-fredrik Halle Karlsen Drammen 08:20:00

772 14180 Henrik Dahlen Kristinehamn 08:20:00

772 16655 Fredrik Wågberg Lerum 08:20:00

772 19311 Tomas Mckelvey Alingsås 08:20:00

772 19312 Claes Lindberg Alingsås 08:20:00

772 19314 Svante Björkdahl Alingsås 08:20:00

772 19614 Ulf Härtull Vörå 08:20:00

772 19653 Robert Back Nykarleby 08:20:00

772 19664 Cay Kronqvist Nykarleby 08:20:00

772 22758 Carl Elwing Bankeryd 08:20:00

772 27561 Rickard Johansson Upplands Väsby 08:20:00

772 27570 Magnus Granberg Eskilstuna 08:20:00

772 27586 Bengt Johansson Västerås 08:20:00

772 27619 Henrik Brundin Enköping 08:20:00

772 28345 Birgit D. Brandner Stockholm 08:20:00

787 22654 Anders Sahlin Vara 08:21:00

787 22655 Johan Gustafsson Vara 08:21:00

787 27114 Thomas Oljelund Lycke 08:21:00

790 7857 Mikael Fransson Grästorp 08:22:00

790 23586 Håkan Johnsson Upplands Väsby 08:22:00

790 28080 Håka Ring Skövde 08:22:00

790 28088 Håkan Thiberg Kalmar 08:22:00

790 28089 Krister Thiberg Stockholm 08:22:00

795 25209 Fredrik Selvin Karlskrona 08:23:00

795 27978 Janne Magnusson Bromma 08:23:00

797 14919 Fredrik Harboe Jar 08:24:00

797 21327 Dean Moore Hållsta 08:24:00

797 24947 Peter Fredriksson årjäng 08:24:00

797 25834 Moisés Clemente Gil Göteborg 08:24:00

 

797 27433 Peter Asplund Billdal 08:24:00

797 27516 Tore Asbjørnsen Skedsmokorset 08:24:00

797 28132 Johan Andersson Arboga 08:24:00

797 28363 Karin Vemhäll Falun 08:24:00

797 28366 Jessica Ylvén Kållered 08:24:00

797 28373 Marie Rydne Västra Frölunda 08:24:00

797 28410 Petra Widegren Dals Långed 08:24:00

797 29123 Daniel Rösth Stockholm 08:24:00

809 27679 Fredrik Lindell Stockholm 08:25:00

809 28161 Staffan Fernquist Malmö 08:25:00

809 28163 Mats Persson Lund 08:25:00

809 28391 Maria Gabriels Falun 08:25:00

813 18834 Anders Helander Myresjö 08:26:00

813 18995 Fredrik Lindberg Huddinge 08:26:00

813 20609 Javier Blázquez Moreno København 08:26:00

813 21249 Michael Pettersson Nyköping 08:26:00

813 25688 Martin Erixon älvängen 08:26:00

813 25691 Magnus Carlander Fristad 08:26:00

813 25701 Erik Fredholm Vårgårda 08:26:00

813 25705 Anders Carlander Vårgårda 08:26:00

813 25709 Fredrik Moesby Vårgårda 08:26:00

813 25720 Thomas Hedlund Torslanda 08:26:00

813 25721 Tommy Rylander Alingsås 08:26:00

813 27118 Patrik Ragnmark Stenungsund 08:26:00

813 27974 Jesper Avén Vaxholm 08:26:00

813 28442 Björn Boman Norrköping 08:26:00

813 28447 Niklas Sjöberg östra Ryd 08:26:00

828 16623 Mikael Karlsson Tyringe 08:27:00

828 18434 Ove Sundström Målsryd 08:27:00

828 18839 Thomas Gustafsson Vrigstad 08:27:00

828 18840 Lukas Axelsson Vrigstad 08:27:00

828 18844 Torbjörn Andersson Vrigstad 08:27:00

828 18847 Kristina Björk Sävsjö 08:27:00

828 18854 Urban Nilsson Linköping 08:27:00

828 18860 Tomas Gustavsson Stockaryd 08:27:00

828 18862 Frans Gustafsson Vrigstad 08:27:00

828 22442 Per Sid Upplands Väsby 08:27:00

828 22458 Per Edvardsson Hästveda 08:27:00

828 22460 Linus Bladh Trelleborg 08:27:00

828 22805 Christoffer Haag Stockholm 08:27:00

828 22809 Mattias Undén Sollentuna 08:27:00

828 25820 Ludwig Hallesjö Hovås 08:27:00

828 27271 Lars Rosencrantz Göteborg 08:27:00

828 28380 Erik Hedberg årsta 08:27:00

828 28381 Ulrika Kaborn Ed 08:27:00

828 28390 Anette Moore Hållsta 08:27:00

828 28441 Håkan Liljeqvist Söderköping 08:27:00

828 28443 Viktor Larsson Finspång 08:27:00

828 28444 Andreas Karlsson Norrköping 08:27:00

828 28445 Mattias Broddegård Söderköping 08:27:00

 

828 28446 Ola Karlsson Nyköping 08:27:00

828 28448 Oskar Wiström Linghem 08:27:00

828 28452 Daniel Petersson Norrköping 08:27:00

828 28455 Lars Ljungström Norrköping 08:27:00

828 28456 Boris Karlsson Söderköping 08:27:00

828 28457 Niklas Samuelsson Norrköping 08:27:00

828 28458 Björn Rydberg Söderköping 08:27:00

828 28460 Johan Carlgren Norrköping 08:27:00

828 28461 Ari Moilanen Svärtinge 08:27:00

828 28462 Rickard Jacobsson Norrköping 08:27:00

828 28463 Henrik Blomdahl Växjö 08:27:00

828 28469 Karl Hägg Stockholm 08:27:00

828 28480 Stellan Rönnkvist årsta 08:27:00

828 28481 Bella Magnusson Djursholm 08:27:00

828 28482 Joelh Andreasson Stockholm 08:27:00

828 28483 Johan Ellertson Stockholm 08:27:00

828 28484 Anders Fresk Bromma 08:27:00

828 28486 Ludwig Parke Lidingö 08:27:00

828 29160 örjan östervall åkerberga 08:27:00

828 29176 Kristian Ek Sundbyberg 08:27:00

871 5104 Magnus Jopevi Sollentuna 08:28:00

871 17731 Mika Elonsalo Lohja 08:28:00

871 17741 Jan-peter Stenvall Ekenäs 08:28:00

871 21135 Peter Haknert Alingsås 08:28:00

871 21894 Erik Johansson Umeå 08:28:00

871 25659 Andreas Derblom åkersberga 08:28:00

871 27417 Mattias Lyppert Hindås 08:28:00

871 27434 Sami Aaraj Västra Frölunda 08:28:00

871 27450 Håkan Andersson Borås 08:28:00

871 27650 Fredrik Markhester Segeltorp 08:28:00

871 27983 Jonas Eriksson Kvissleby 08:28:00

871 27992 Erik Olsson Matfors 08:28:00

871 28006 Andreas Rosén Karlskrona 08:28:00

871 28008 Lars Mattiasson Sundsvall 08:28:00

871 28012 Christian Strid Sundsvall 08:28:00

871 28054 Bengt Andresen Kil 08:28:00

871 29139 Magnus Jonsson Bollnäs 08:28:00

888 6828 Mads Nedergaard København V 08:29:00

888 9322 Joel Olesch Nacka 08:29:00

888 17706 Jan Rolin Karis 08:29:00

888 17735 Tomas Forsman Svartå 08:29:00

888 17743 Christoffer Wickström Karis 08:29:00

888 23122 Björn Rougén Spånga 08:29:00

888 23127 Martin Sternberg Johanneshov 08:29:00

888 23128 Patrik Engström Enebyberg 08:29:00

888 23130 Robert Ekström Enebyberg 08:29:00

888 23136 Niklas Adamsson Hässelby 08:29:00

888 23612 Richard Zätterman Lerum 08:29:00

888 25286 Anders Engström Hammarö 08:29:00

888 27583 Göran Eliasson Västerås 08:29:00

 

 

888 27597 Tony Darvå Västerås 08:29:00

888 27968 Göran Teljstedt Södertälje 08:29:00

888 27984 Fredrik Modin Sala 08:29:00

888 27985 Pierre Winberg Bollnäs 08:29:00

888 27986 Henrik Forsberg Bergeforsen 08:29:00

888 27998 Christoffer Bergman Frösön 08:29:00

888 28014 Urban Hagström Sundsvall 08:29:00

888 28021 Hans-åke Oxelhöjd Matfors 08:29:00

909 10593 Stefan Gustavsson årsta 08:30:00

909 10594 Cyrille De Barace Stockholm 08:30:00

909 16218 Alexander Lind Upplands Väsby 08:30:00

909 18531 Carl Magnus Ullman Göteborg 08:30:00

909 20594 Michael Lorentsson Smögen 08:30:00

909 21102 Jens Thorold Mariestad 08:30:00

909 22415 Johan Ek Ljungsbro 08:30:00

909 22738 Anton Andersson Jönköping 08:30:00

909 24494 Lasse Karlsen Halden 08:30:00

909 25804 Anders östberg Väjern 08:30:00

909 27925 Patrick Svensson älvsjö 08:30:00

920 11132 Johan Carlsson Höör 08:31:00

920 12682 Ruben Wiener Stockholm 08:31:00

920 15612 Henric Cederlund Stockholm 08:31:00

920 20584 Andrew Maletka Hässleholm 08:31:00

920 21468 Magnus Medin Järfälla 08:31:00

920 21790 Jonas Jandler Göteborg 08:31:00

920 21842 Toni Lundin Dalhem 08:31:00

920 21843 David Gardell Visby 08:31:00

920 21847 Anders Selin Visby 08:31:00

920 21858 Peo Kämpe Visby 08:31:00

920 21864 Morgan Lundin Ljugarn 08:31:00

920 21871 Tomas Larsson Visby 08:31:00

920 21872 Daniel Eriksson Dalhem 08:31:00

920 21875 Thomas Söderström Visby 08:31:00

920 21886 Staffan Gottberg Visby 08:31:00

920 21887 Niclas Johansson Visby 08:31:00

920 24563 Petter Frygnegård Huddinge 08:31:00

920 24581 David Erol Saltsjöbaden 08:31:00

920 24589 Stefan Nilevi Vendelsö 08:31:00

920 24592 Ulf Winnberg Saltsjö-boo 08:31:00

920 24598 Oskar Karlsson Saltsjöbaden 08:31:00

920 24606 Stefan Johnson Saltsjöbaden 08:31:00

920 25230 Emil Johansson Linköping 08:31:00

920 25783 Kjell Gunnarsson Vallentuna 08:31:00

920 27610 Fredrik Pettersson Västerås 08:31:00

920 28166 Magnus Lindén Svedala 08:31:00

920 29026 Bernt Johansson Mariestad 08:31:00

947 11705 Johan Elofsson Fagersta 08:32:00

947 19236 Anders Mantler Stenstorp 08:32:00

947 19240 Rickard Jansson Säffle 08:32:00

947 20604 Michael Pedersen Albertslund 08:32:00

 

947 23882 Erik Birkestad Bollebygd 08:32:00

947 24445 Martin Cote Lutry 08:32:00

947 24493 Rune Olsen Halden 08:32:00

947 24496 Jarle Grimstad Tistedal 08:32:00

947 24498 Pål Jensen Tistedal 08:32:00

947 24516 Lars Jensen Halden 08:32:00

947 24523 Tom Jørgensen Halden 08:32:00

947 24566 Christian Hjort Tyresö 08:32:00

947 24583 Tomek Jansson Stockholm 08:32:00

947 27346 Henrik Pettersson Vingåker 08:32:00

961 2412 John Lamb Bandhagen 08:33:00

961 6610 Fredrik Toss Umeå 08:33:00

961 12608 Johan Karlsson Slussfors 08:33:00

961 19900 Mathias Larsson Karlskrona 08:33:00

961 24486 Oddbjørn Torgalsbøen Tistedal 08:33:00

961 24522 Eirik Saltnes Halden 08:33:00

961 24600 Niclas Backlund Stockholm 08:33:00

961 25175 Måns Bergkvist Uppsala 08:33:00

961 25176 Martin Krantz Knivsta 08:33:00

961 25178 Thomas Hovberg örbyhus 08:33:00

961 25180 Patrik Svensson Piteå 08:33:00

961 25192 Fredrik Blom Uppsala 08:33:00

961 27495 Anders Westin Stockholm 08:33:00

961 27886 Peter Assarsson Allerum 08:33:00

961 27961 Pontus Fredriksson Saltsjobaden 08:33:00

976 13883 Mikael Karlsson Ljungby 08:34:00

976 13887 Johan Sundman Göteborg 08:34:00

976 13891 Morgan Sjödahl Ljungby 08:34:00

976 13892 Fredrik Persson Ljungby 08:34:00

976 13895 Jonas Engdahl Klavreström 08:34:00

976 13902 Kent Olsson Ljungby 08:34:00

976 13905 Kalle Meijer Ljungby 08:34:00

976 14984 Jes Schmidt-petersen Frederiksberg 08:34:00

976 14985 Christian Thorball Lausanne 08:34:00

976 20894 Saku Syrjälä Sveg 08:34:00

976 20895 Ola Fabricius Sveg 08:34:00

976 23596 Stefan Biberg Sollentuna 08:34:00

976 24513 Bjørn Nøstvik Tistedal 08:34:00

976 24593 Urban Sigfriedson Stockholm 08:34:00

976 27806 Fredrik Karlsson östhammar 08:34:00

991 4081 Jan-erik Berggren Trollhättan 08:35:00

991 9468 Oskar Segerfelt Stockholm 08:35:00

991 14982 Rasmus Olsen København ø 08:35:00

991 18538 Christer Obbarius Sunne 08:35:00

991 18652 Marcus Svadling Hofors 08:35:00

991 20896 Mattias Söderqvist Sveg 08:35:00

991 21638 Patrick Lindström Fristad 08:35:00

991 22919 Anders Sörling Sätila 08:35:00

991 22935 Jaap Bronsveld Biella 08:35:00

991 23123 Magnus Westman älta 08:35:00

 

991 23125 Nils Sandberg Tyresö 08:35:00

991 23191 Jan Bergström Mölndal 08:35:00

991 23859 Kristinn Hauksson Muttenz 08:35:00

991 23864 Anders Bengtsson Borås 08:35:00

991 23865 Johan Andersson Göteborg 08:35:00

991 23869 Markus Mangsten Sexdrega 08:35:00

991 23870 Agne Johansson östra Frölunda 08:35:00

991 23874 Johan Provén Dannike 08:35:00

991 23880 Michael Bäck Bro 08:35:00

991 23886 Christer Ullergård Sexdrega 08:35:00

991 23890 Martin Holmén Borås 08:35:00

991 24463 Magnús Sigurjónsson Reykjavík 08:35:00

991 25173 Patrik Florén Gävle 08:35:00

991 25189 Thomas Persson Storvreta 08:35:00

991 27453 Peter Johansson Aplared 08:35:00

991 28046 Anders Alfreus Sandared 08:35:00

991 28291 Johan Vallberg Farsta 08:35:00

991 28318 Fredrik Danielsson Trångsund 08:35:00

1019 9469 Mikael Sjögren Sollentuna 08:36:00

1019 10586 Christian Degen Skellefteå 08:36:00

1019 18453 Mats Börjesson Bromma 08:36:00

1019 23048 Patrik Bäckström Bergkvara 08:36:00

1019 25174 Gustav Sköld Uppsala 08:36:00

1019 25181 Magnus Roman Uppsala 08:36:00

1019 25182 Robert Fuchs Uppsala 08:36:00

1019 25183 Yngve Lundberg Uppsala 08:36:00

1019 25190 Mats Helenius Uppsala 08:36:00

1019 25194 Fredrik Karlsson Knivsta 08:36:00

1019 25584 Anton Yman Enskededalen 08:36:00

1019 27277 Lennart Fransson Larv 08:36:00

1019 27321 Peter Brandett Malmö 08:36:00

1019 27426 Joakim Lindberg Borås 08:36:00

1019 28242 Daniel Fornander Stockholm 08:36:00

1034 11140 Håkan Mannerskog Linköping 08:37:00

1034 15445 Keijo Säkkinen Karlskoga 08:37:00

1034 16693 Martin Andersson Ytterby 08:37:00

1034 19101 Jan Mickos Järfälla 08:37:00

1034 19210 Jan Olof Jonasson Ljungby 08:37:00

1034 21605 Johan Magnusson Borås 08:37:00

1034 21628 Simon Torstensson Borås 08:37:00

1034 21761 Stefan Jakobsson Luleå 08:37:00

1034 22815 Magnus Pettersson Heby 08:37:00

1034 24355 Björn Englund Västervik 08:37:00

1034 27494 Rickard Segh Mariefred 08:37:00

1034 27901 Jimmy Wentzell Ljungsbro 08:37:00

1034 27931 Bosse Strömberg älvsjö 08:37:00

1047 6772 Kristoffer Lindberg Stockholm 08:38:00

1047 10672 Bert-ove Lund Sollentuna 08:38:00

1047 13893 Mikael Bramstedt Ljungby 08:38:00

1047 17887 Anders Körning Umeå 08:38:00

 

1047 20275 Lars Bergstedt Skellefteå 08:38:00

1047 20740 Pär-anders Fredriksson Kumla 08:38:00

1047 20748 Mikael Sevä Linköping 08:38:00

1047 22099 Staffan Hopstadius Falun 08:38:00

1047 25206 Johan Wormbs älvsjö 08:38:00

1047 25229 Daniel Arvidsson Skövde 08:38:00

1047 25510 Jonathan Pettersson Mölnlycke 08:38:00

1047 27724 Ingemund Karlsson Varberg 08:38:00

1047 27730 Peter Lenestad Varberg 08:38:00

1047 27748 Jens Kihlman Bua 08:38:00

1047 27749 Robin Gustafsson Varberg 08:38:00

1047 27760 Magnus Rosendahl Umeå 08:38:00

1047 27763 Simon Falk Umeå 08:38:00

1064 11083 Johan Storm Floda 08:39:00

1064 12994 Ulf Boman Ersmark 08:39:00

1064 16641 Magnus Forsman Gråbo 08:39:00

1064 16677 Jonas Ivarsson Floda 08:39:00

1064 17094 Markku Sipola Sandviken 08:39:00

1064 17102 Peter Henningsson Sandviken 08:39:00

1064 17105 Magnus Mellberg Sandviken 08:39:00

1064 17106 Jens Vikberg Sandviken 08:39:00

1064 18325 Bengt Martinsson Frillesås 08:39:00

1064 18405 Tomas Lindberg Ockelbo 08:39:00

1064 18845 Erik Svärd Lammhult 08:39:00

1064 22452 Christoffer Nilsson Hässleholm 08:39:00

1064 22952 Anders Eriksson Hedemora 08:39:00

1064 22975 Patrik Molander Ljungsbro 08:39:00

1064 23306 Marcus Ressner Linköping 08:39:00

1064 23909 Kjell Eriksson Hagfors 08:39:00

1064 24567 Jürg Hengstler Stockholm 08:39:00

1064 25774 Michael Nilsson Vaxholm 08:39:00

1064 25777 Hannes Hillebrand Upplands Väsby 08:39:00

1064 25779 Bertil Sjöberg Täby 08:39:00

1064 25784 Mathias Hjälm Vallentuna 08:39:00

1064 25788 Dariusz Gruca åkersberga 08:39:00

1064 25797 Harris östfalk Vallentuna 08:39:00

1064 27684 Petter Claesson Hägersten 08:39:00

1064 28129 Mikael Yllner Hjärup 08:39:00

1089 8857 Kristoffer Haupt Saltsjö-boo 08:40:00

1089 10577 Patrik Håkansson Junsele 08:40:00

1089 17545 Pontus Ström Ludvika 08:40:00

1089 20643 Pär Bergman Kumla 08:40:00

1089 20647 Henrik Larsson Sköllersta 08:40:00

1089 20650 Daniel Jenefeldt örebro 08:40:00

1089 20651 Anders Strömvall örebro 08:40:00

1089 20653 Gunnar Johansson örebro 08:40:00

1089 20655 Andreas Rask örebro 08:40:00

1089 20656 Hans Carlsson örebro 08:40:00

1089 20658 Stefan Askerblom örebro 08:40:00

1089 20662 Patrik Lövgren örebro 08:40:00

 

1089 20663 Per Eriksson Kumla 08:40:00

1089 20665 Mikael Wistrand örebro 08:40:00

1089 20666 Olof Klingnéus Fjugesta 08:40:00

1089 20667 Kent Ottosson örebro 08:40:00

1089 20668 Alexander Danielsson örebro 08:40:00

1089 20672 Stefan Axellie örebro 08:40:00

1089 20673 Ingemar Lindroth örebro 08:40:00

1089 20674 Anders Svanberg örebro 08:40:00

1089 20678 Magnus Lundh örebro 08:40:00

1089 20690 Michael Wickström Arboga 08:40:00

1089 20691 Emil Forss örebro 08:40:00

1089 20694 Tomas Marcusson örebro 08:40:00

1089 20702 Stig Karlsson Kumla 08:40:00

1089 20704 Göran Uske örebro 08:40:00

1089 20892 Ola Wallin Sveg 08:40:00

1089 20893 Erik Wallin Falun 08:40:00

1089 23542 Artur Larsson Ludvika 08:40:00

1089 24091 Samuel Johansson årsta 08:40:00

1089 25191 Fredrik Arenstig Uppsala 08:40:00

1089 27197 Magnus Lindström Djursholm 08:40:00

1089 27423 Per Pettersson Lerum 08:40:00

1089 28133 Johan Grennert åkarp 08:40:00

1089 28154 Johan Paulsson Bjärred 08:40:00

1089 28167 Benny Andersson Hjärup 08:40:00

1125 5971 Rickard Fredh Skövde 08:41:00

1125 8363 Jörgen Johansson Falköping 08:41:00

1125 8922 Patrik Jiremyr Gällstad 08:41:00

1125 14113 Lars Schmiedeberg Teterow 08:41:00

1125 14165 Richard Müller Solna 08:41:00

1125 14979 Mikkel Sølbeck Malmö 08:41:00

1125 14983 Kristoffer Aabo Stockholm 08:41:00

1125 16645 Anders Petersén Lerum 08:41:00

1125 16657 Hilding Nilsson Göteborg 08:41:00

1125 16661 David Nilsson Mölnlycke 08:41:00

1125 16668 Jonas Malmstedt Göteborg 08:41:00

1125 16669 Glenn Lundberg Göteborg 08:41:00

1125 18307 Mattias Johansson Skövde 08:41:00

1125 19090 Jens Olsson Göteborg 08:41:00

1125 20573 Viktor Lindeberg Stockholm 08:41:00

1125 21766 Conny Bjurman Tibro 08:41:00

1125 21768 Sven Erlandsson Tibro 08:41:00

1125 21772 Johan Wenäll Skövde 08:41:00

1125 21775 Patrik Cedving Tibro 08:41:00

1125 21778 Peder Eriksson Mariestad 08:41:00

1125 21779 Micael Hurtig Mariestad 08:41:00

1125 21780 Mikael Söderman Mariestad 08:41:00

1125 21781 Peter Van Tol Mariestad 08:41:00

1125 21788 Otto Kindströmmer Skövde 08:41:00

1125 21789 Lars Kinnerbäck Skövde 08:41:00

1125 21794 Anders Lindqvist Skövde 08:41:00

 

1125 21809 Ingemar Nyman Skövde 08:41:00

1125 21813 Per-olof Hultström Skövde 08:41:00

1125 21829 Kari Pakkanen Mariestad 08:41:00

1125 21830 Rikard Bernhard Skövde 08:41:00

1125 22927 Anders Voldberg Trollhättan 08:41:00

1125 23283 Ulrich Fuellers Toenisvorst 08:41:00

1125 23617 Johan Gyberg Skarpnäck 08:41:00

1125 23841 Richard May London 08:41:00

1125 25667 Ole Kyrre Brænd Kleppe 08:41:00

1125 27401 Jimmy Balderud Kungälv 08:41:00

1125 27404 Tommy Bäckman Rönnäng 08:41:00

1125 27405 Annika Söderström Kungälv 08:41:00

1125 27406 Jonas Niklasson Kungälv 08:41:00

1125 27407 Mats Cambert Kungälv 08:41:00

1125 27408 Richard Henriksson Lycke 08:41:00

1125 27410 Torbjörn Sannerland Kareby 08:41:00

1125 27411 Tobias Hellström Kode 08:41:00

1125 27412 Stefan Berntsson Smögen 08:41:00

1125 27414 Jon Hofmann Marstrand 08:41:00

1125 27415 Mats Olovsson Stenungsund 08:41:00

1125 27996 Sandra Svensk Bollnäs 08:41:00

1125 28015 Håkan Svensson Bollnäs 08:41:00

1125 29021 René Wasmund Alt-sührkow 08:41:00

1125 29107 Patrik Jönsson Motala 08:41:00

1175 6672 Morten Hedlund Bengtsfors 08:42:00

1175 7824 Jan Tägtström Saltsjö-boo 08:42:00

1175 9361 Rolf Andersson Bengtsfors 08:42:00

1175 10290 Anders Carlsson Stockholm 08:42:00

1175 11082 Henrik Storm Mölndal 08:42:00

1175 11537 Anders Nyman Uppsala 08:42:00

1175 12681 Anders Forsman Täby 08:42:00

1175 15908 Mirco Andreani Stockholm 08:42:00

1175 16359 Andreas Larsson Bollnäs 08:42:00

1175 17098 Kenneth Hedberg Järbo 08:42:00

1175 17107 Peter Lindh Sandviken 08:42:00

1175 17158 Björn Boström Järbo 08:42:00

1175 18102 Johan Christoffersson Karlskrona 08:42:00

1175 18129 Lukas Melander Linköping 08:42:00

 

1175 19268 Henrik Fredriksson Bengtsfors 08:42:00

1175 20595 Magnus Lund Västra Frölunda 08:42:00

1175 24063 Tomas Nordström Tärnaby 08:42:00

1175 25244 Mattias Bolt Segersäng 08:42:00

1175 27274 Björn Hallenstvedt Köping 08:42:00

1175 27351 Anders Gustafsson Linköping 08:42:00

1175 27692 Mikael Nord Järfälla 08:42:00

1175 27693 Maria Nord Järfälla 08:42:00

1175 27906 Tomas Dillman Nyköping 08:42:00

1198 11185 Anton Nykvist Esbo 08:43:00

1198 11766 Joakim Rönström Segeltorp 08:43:00

1198 11768 Thomas Jaensson Enköping 08:43:00

 

1198 15485 Erik Jannesson Borlänge 08:43:00

1198 15486 Marcus Håkman Linköping 08:43:00

1198 16488 Viggen Andersson Falun 08:43:00

1198 16596 Gert Nestler Mora 08:43:00

1198 16891 Björn Hägg Fristad 08:43:00

1198 18404 Krister Abramsson Hofors 08:43:00

1198 20002 Jesper Holmberg Søborg 08:43:00

1198 20336 Jakob Hero Malmö 08:43:00

1198 20495 Maria östergren Vänge 08:43:00

1198 23773 Jonas Eveborn Vikingstad 08:43:00

1198 23774 Magnus Hoff Linköping 08:43:00

1198 23793 Urban Forssell Linköping 08:43:00

1198 23796 Fredrik Sandberg Vikingstad 08:43:00

1198 23807 Håkan Rindegren Linghem 08:43:00

1198 23820 Christoffer Bergquist Ljungsbro 08:43:00

1198 23827 Anders Olai Motala 08:43:00

1198 24048 John Björklund Tandsbyn 08:43:00

1198 25791 Hans Olsén Järfälla 08:43:00

1198 27740 Michael Clarborn Angered 08:43:00

1198 28485 Patrik åhlen Bromma 08:43:00

1221 1265 Olof Lindberg Malmö 08:44:00

1221 8535 Andrew Conley Espoo 08:44:00

1221 8536 Kari Koivuranta Vantaa 08:44:00

1221 9364 Johan Gustavsson Björnlunda 08:44:00

1221 16288 Michael Baier Kölln-reisiek 08:44:00

1221 17619 Ville Tiitola Scotter 08:44:00

1221 17698 Kim Ström Kimito 08:44:00

1221 19851 Joacim Vikstrand Lidköping 08:44:00

1221 20506 Joakim Godlund Saltsjö-boo 08:44:00

1221 20507 Jesper Rutherhill Lidingö 08:44:00

1221 20508 Ulf Haglund Bromma 08:44:00

1221 20538 Charlie Johansson Färjestaden 08:44:00

1221 20607 Søren Helmuth Jensen Skodsborg 08:44:00

1221 21773 Simon Halldén Skövde 08:44:00

1221 22098 Ludvig Enqvist Falun 08:44:00

1221 22100 Tobias Hansson Falun 08:44:00

1221 22105 Anders Stöt Stockholm 08:44:00

1221 22108 Ulf Edsfors Mora 08:44:00

1221 22111 Robert Törnqvist Orsa 08:44:00

1221 22114 Andreas Andersson Venjan 08:44:00

1221 22117 Per-olof Fix Djurås 08:44:00

1221 25242 Anders Jansson Stockholm 08:44:00

1221 25670 Børge Andersen Raufoss 08:44:00

1221 27094 Ulf Ekholm Bor 08:44:00

1221 27107 Daniel Erlandsson Halmstad 08:44:00

1221 27854 Roland Grund Färnäs 08:44:00

1221 27862 Martin Eriksson Transtrand 08:44:00

1221 27867 Sune Brändholm Sälen 08:44:00

1221 27912 Per-arne Klingström Ekerö 08:44:00

1221 28016 Markus åsberg östersund 08:44:00

 

 

1221 28450 Benny Wiklund Finspång 08:44:00

1252 7090 Jan Edman Burseryd 08:45:00

1252 8984 Anders Håkansson Katrineholm 08:45:00

1252 12367 Roland Ewerbring Täby 08:45:00

1252 14915 Rolf-arne Halvorsen Oslo 08:45:00

1252 18780 Rikard Samuelsson Enskededalen 08:45:00

1252 20014 Per-anders Lundström Degerfors 08:45:00

1252 20278 Per öhrlund Skellefteå 08:45:00

1252 21237 Peter Jonsson Smålandsstenar 08:45:00

1252 21240 Oscar Jacobson Göteborg 08:45:00

1252 21242 Mattias Pettersson Katrineholm 08:45:00

1252 21243 Stefan Carpman Katrineholm 08:45:00

1252 21245 Robin Karlsson Mellösa 08:45:00

1252 23133 Niklas Fougelberg Tyresö 08:45:00

1252 23501 Paul Bondesson Kristianstad 08:45:00

1252 27243 Magnus Orrebrant Mölndal 08:45:00

1252 27600 Tero Kruse Stora Sundby 08:45:00

1268 8574 Tage Andersson Töcksfors 08:46:00

1268 8575 Dennis Andersson Töcksfors 08:46:00

1268 11105 Martin Bäckström Stockholm 08:46:00

1268 11240 Philip Andersson Nossebro 08:46:00

1268 11880 Magnus Hörlin Bankeryd 08:46:00

1268 11881 Johan Alvarsson Jönköping 08:46:00

1268 13900 Christian Lüddeckens Ljungby 08:46:00

1268 13903 Ove Andersson Ljungby 08:46:00

1268 16682 Erik Blomström Göteborg 08:46:00

1268 17819 Rickard Sundberg Helsingborg 08:46:00

1268 17876 Harri Haavisto Helsinki 08:46:00

1268 18051 Jörgen Eriksson älvsered 08:46:00

1268 20224 Kjell-åke Ericsson Hässelby 08:46:00

1268 20460 Andrzej Bednarski Motala 08:46:00

1268 20597 Jean Böös Varberg 08:46:00

1268 22707 Gustaf Andersson Motala 08:46:00

1268 25131 Erik Algesten Arvika 08:46:00

1268 25132 Erik Sundström Arvika 08:46:00

1268 25140 Ivan Johansson Motala 08:46:00

1268 25141 Oskar Svensson Motala 08:46:00

1268 25142 Stefan Hyltberg Linköping 08:46:00

1268 25146 Jonas Hagström Hammar 08:46:00

1268 25147 Andreas Merenius Sturefors 08:46:00

1268 25148 Christer Aldén Ljungsbro 08:46:00

1268 25149 Hans Andersson Hammar 08:46:00

1268 25152 Stefan Almsin Motala 08:46:00

1268 25153 Andreas Nyberg Motala 08:46:00

1268 25154 Mats Nilsson Motala 08:46:00

1268 25156 Petra Zackrisson Motala 08:46:00

1268 25158 Niklas Korall Motala 08:46:00

1268 25159 Jan Warverud Motala 08:46:00

1268 25161 Petteri Niemi Motala 08:46:00

1268 25167 Henrik Paju Vreta Kloster 08:46:00

 

1268 25169 Christian Bergek Motala 08:46:00

1268 25171 Johan Bäckman Motala 08:46:00

1268 27021 Jakob Andersson Uppsala 08:46:00

1268 27572 Mikael Nylander Skogstorp 08:46:00

1268 28168 Magnus Nyquist Lund 08:46:00

1306 9121 Bengt Svensson älvsjö 08:47:00

1306 9653 Morten Juul Porsgrunn 08:47:00

1306 10004 Nicklas Flood Vällingby 08:47:00

1306 10540 Tomas Amneskog Hisings Kärra 08:47:00

1306 11862 Martin Skoog Norrahammar 08:47:00

1306 11863 Johan Trolin Huskvarna 08:47:00

1306 11864 Stefan Stolpe Huskvarna 08:47:00

1306 11867 Ted Christensson Jönköping 08:47:00

1306 11868 Fredrik Ljunggren Huskvarna 08:47:00

1306 11870 Ben Heimdal Vaggeryd 08:47:00

1306 11871 Torbjörn Svantesson Huskvarna 08:47:00

1306 11873 Jonas Svensson Jönköping 08:47:00

1306 11874 Erik Larsson Jönköping 08:47:00

1306 11878 Mats Sundberg Jönköping 08:47:00

1306 11886 Thomas Rydberg Jönköping 08:47:00

1306 12680 Conny Rosén Bromma 08:47:00

1306 15378 Gunter Gruber Arnstadt 08:47:00

1306 17817 Martin Sundberg Göteborg 08:47:00

1306 18481 Mattias Hassel Huskvarna 08:47:00

1306 20043 Mario Tritter Rödovre 08:47:00

1306 20682 Anders Persson ängelholm 08:47:00

1306 20688 Fredrik Arnehov Klippan 08:47:00

1306 21473 Mikael Lindgren Järfälla 08:47:00

1306 21476 Magnus Enström Järfälla 08:47:00

1306 21477 Håkan Sanderberg Hässelby 08:47:00

1306 22453 Gabriele Iannello Röke 08:47:00

1306 22671 Erik öhman Göteborg 08:47:00

1306 22681 Jonas Sjöstedt Uppsala 08:47:00

1306 22682 Fredrik Lindell Motala 08:47:00

1306 22683 Johan Svensson Bromma 08:47:00

1306 22684 Mikael Hauguth Färjestaden 08:47:00

1306 22685 Magnus Andersson Uppsala 08:47:00

1306 22687 Johan Nyman Västerås 08:47:00

1306 22689 Mikael Blank Trångsund 08:47:00

1306 22701 Innocente Palumbo Hässelby 08:47:00

1306 22710 Thony Lundell Uppsala 08:47:00

1306 23619 Nicklas Frössling Vingåker 08:47:00

1306 24584 Markus Lönnroth Ekerö 08:47:00

1306 24605 Magnus Duvnäs Saltsjö-boo 08:47:00

1306 24613 John Aurlund Ruschlikon 08:47:00

1306 25170 Tomas Arnemyr Motala 08:47:00

1306 25447 Tony Eriksson Dalskog 08:47:00

1306 29024 Jens Vögele Pforzheim 08:47:00

1349 15063 Andreas Lindh Västerås 08:48:00

1349 15094 David Harris Worcs 08:48:00

 

1349 15477 Magnus Risslén Simrishamn 08:48:00

1349 18161 Magnus Robertsson Alingsås 08:48:00

1349 18387 Kent Eriksson örnsköldsvik 08:48:00

1349 18818 Peter Ström Geel 08:48:00

1349 18838 Jimmy Gunnarsson Vrigstad 08:48:00

1349 18841 Mattias Strandberg Bredaryd 08:48:00

1349 19861 Bengt-olof Hagström Själevad 08:48:00

1349 21623 Sören Johansson Borås 08:48:00

1349 21641 Mårten Larsson Aneby 08:48:00

1349 21644 Alexander Franzén Aneby 08:48:00

1349 21649 Martin Fagerström Aneby 08:48:00

1349 21650 Tomas Davidsson Aneby 08:48:00

1349 21651 Mikael Larsson Aneby 08:48:00

1349 21657 Ola Abrahamsson Malmö 08:48:00

1349 21665 Petter Thuné Aneby 08:48:00

1349 22109 Stefan Axelsson Mora 08:48:00

1349 23444 Rickard Andersson Tyresö 08:48:00

1349 24564 Karl Gervide Vällingby 08:48:00

1349 24573 Lukas Carlsson Järfälla 08:48:00

1349 24575 Elias Lindqvist Stockholm 08:48:00

1349 24580 Emil Frennberg Bromma 08:48:00

1349 24586 Lars Jonsson Bromma 08:48:00

1349 24587 Johannes Säfström Stockholm 08:48:00

1349 24591 Jonas Aschbacher Bromma 08:48:00

1349 24599 Johannes Elgh Lidingö 08:48:00

1349 24601 Filip Bjurström Bromma 08:48:00

1349 24614 Joakim Norell Solna 08:48:00

1349 24617 Jens Loftheim Stockholm 08:48:00

1349 24618 Mathias Wikman Saltsjö-boo 08:48:00

1349 24623 Elias Wallby Bromma 08:48:00

1349 25076 Brian Nielsen Tullinge 08:48:00

1349 25104 Johan Andersson Borlänge 08:48:00

1349 25793 Mikael Gustafsson Täby 08:48:00

1349 25814 Gilberto Ribas Västra Frölunda 08:48:00

1349 28173 Andreas Hoff Genarp 08:48:00

1386 6757 Henrik Löfgren Södertälje 08:49:00

1386 6758 Stefan Hellman Huddinge 08:49:00

1386 6759 Daniel Holm Sundbyberg 08:49:00

1386 11230 Fredrik Zetterlund Järfälla 08:49:00

1386 16536 Sebastian Weber Malmö 08:49:00

1386 16540 Tomas Nordblad Hjärup 08:49:00

1386 16541 Jonas Lundgren Staffanstorp 08:49:00

1386 16542 Tobias Petersson Bjärred 08:49:00

1386 16544 Johan Jensen Löddeköpinge 08:49:00

1386 18740 Edward Nilsson örkelljunga 08:49:00

1386 20175 Kenneth Pettersson Sala 08:49:00

1386 20315 Glen Prentice Burton On Trent 08:49:00

1386 21184 Fabian Wanner Berlin 08:49:00

1386 21188 Marcus Aronsson Uddevalla 08:49:00

1386 21880 Håkan Johansson Visby 08:49:00

 

1386 22380 Hans Wickström Hillerstorp 08:49:00

1386 22381 Jonathan Wickström Hillerstorp 08:49:00

1386 22382 Alexander Wickström Hillerstorp 08:49:00

1386 22806 Mattias Jakobsson Stockholm 08:49:00

1386 22993 Jan Blockx Kasterlee 08:49:00

1386 23305 Jon – Erik Bäckström Linköping 08:49:00

1386 23307 Adam Lidvik Linköping 08:49:00

1386 23308 Erik Häggblad Linköping 08:49:00

1386 23309 Jonas Nilsson Althén Linköping 08:49:00

1386 23310 Anders Malm Linköping 08:49:00

1386 23311 Mårten Davidsson Finspång 08:49:00

1386 23312 åke Fogelberg Linköping 08:49:00

1386 23314 Tina Fastesson Linköping 08:49:00

1386 23315 Pernilla Norberg Linköping 08:49:00

1386 23317 Andreas Bussman Linköping 08:49:00

1386 23318 Matilda Karlsson Linköping 08:49:00

1386 23584 Stefan Lundholm Lycksele 08:49:00

1386 23777 Magnus Johansson Rimforsa 08:49:00

1386 23894 Siim Toomik Haabneeme 08:49:00

1386 24518 Pål Dahlman Tistedal 08:49:00

1386 24626 Zhan Ouyang Stockholm 08:49:00

1386 25151 Henrik Andersson Motala 08:49:00

1386 25344 Sven Sundberg Mora 08:49:00

1386 25780 Jacob Lund Alfvengren Norrtälje 08:49:00

1386 27101 Luis Carlos Fragoso Laholm 08:49:00

1386 27133 Jonas Hoffert Halmstad 08:49:00

1386 27161 Kim Tuuliainen Märsta 08:49:00

1386 27165 Jan Littke Upplands Väsby 08:49:00

1386 27168 Stig Petersen Rosersberg 08:49:00

1386 27169 Kjell Johansson åkersberga 08:49:00

1386 27170 Hans Lindberg Rosersberg 08:49:00

1386 27171 Mounir El Guerouaoui Roserberg 08:49:00

1386 27172 Thomas Norin Sigtuna 08:49:00

1386 27174 Joachim Martinsson Sollentuna 08:49:00

1386 27175 Jimmie Håkansson Stockholm 08:49:00

1386 27176 Jonas Lundqvist Upplands Väsby 08:49:00

1386 27178 Mark Lane Täby 08:49:00

1386 27179 Mattias Mensonen Upplands Väsby 08:49:00

1386 27182 Kolbjörn Kjören Täby 08:49:00

1386 27183 Urban Johansson Sigtuna 08:49:00

1386 27185 Johan Dansk Upplands Väsby 08:49:00

1386 27187 Magnus Karlsson Sollentuna 08:49:00

1386 27188 Fredrik Andersson Sigtuna 08:49:00

1386 27189 Klaus Gustafsson Upplands-väsby 08:49:00

1386 27222 Jonas Johansson årsta 08:49:00

1386 28454 Stefan Karlsson Söderköping 08:49:00

1386 29110 Kristian Winter Stockholm 08:49:00

1386 29117 Henrik örnstedt Huddinge 08:49:00

1386 29124 Christian Andersson överkalix 08:49:00

1450 6207 Henrik Martinsson Lilla Edet 08:50:00

 

1450 6839 Jacob Wahlers Humlebaek 08:50:00

1450 8357 Mikael Axelsson Bengtsfors 08:50:00

1450 9492 Fabian Rosén örebro 08:50:00

1450 9620 Geir Jens Sørensen Stathelle 08:50:00

1450 9623 Bjørn Brekke Herre 08:50:00

1450 9624 Tore Wold Skien 08:50:00

1450 9638 John Harry Myrvold Hvittingfoss 08:50:00

1450 9641 Alf Magne Dale Storebø 08:50:00

1450 9645 Rolf Svan Amundsen Porsgrunn 08:50:00

1450 9648 Ulf Eriksen Herre 08:50:00

1450 9652 Leif Hellebø Porsgrunn 08:50:00

1450 9655 Pål Haugerød Skien 08:50:00

1450 9661 Bente Eide Skien 08:50:00

1450 10723 Bjørn Bayer Allerød 08:50:00

1450 10883 Matilda Sundberg Lidköping 08:50:00

1450 10891 Erik Hansson Lidköping 08:50:00

1450 10896 Karin Holst Lidköping 08:50:00

1450 10897 Jonas Axtoll Skara 08:50:00

1450 10900 Martina Wikstrand Källby 08:50:00

1450 10902 Per Olsson Västra Frölunda 08:50:00

1450 10910 Hasse Hermansson Lidköping 08:50:00

1450 10911 Hans Olsson Källby 08:50:00

1450 10914 Sören Larsson Lidköping 08:50:00

1450 10915 Robert Funke Mariestad 08:50:00

1450 10917 Ingemar Sundberg Lidköping 08:50:00

1450 10918 Per Pettersson Lidköping 08:50:00

1450 10919 Pär Karlsson Lidköping 08:50:00

1450 10920 Andreas Hägnander Lidköping 08:50:00

1450 10921 Lars Berglund Lidköping 08:50:00

1450 10922 Thomas Happe Lidköping 08:50:00

1450 11281 Kjell Erikson Strängnäs 08:50:00

1450 11284 Arvid Zackrisson Strängnäs 08:50:00

1450 11285 Martin Lindholm Strängnäs 08:50:00

1450 11288 Niklas Andersson Strängnäs 08:50:00

1450 11290 Mikael Vesterlund Strängnäs 08:50:00

1450 11295 Stefan Enjebo Strängnäs 08:50:00

1450 11297 Simon Rosendorf Strängnäs 08:50:00

1450 11298 Markus Lund Strängnäs 08:50:00

1450 11299 Olle Hägglund Strängnäs 08:50:00

1450 11300 Nils-åke Paulsson Strängnäs 08:50:00

1450 11304 Conny Andersson Strängnäs 08:50:00

1450 11306 Anton Sundin Strängnäs 08:50:00

1450 13317 Tommy Jensen Klippan 08:50:00

1450 15617 Carolin Ulander Skara 08:50:00

1450 16533 Fredrik Salomonsson Lomma 08:50:00

1450 16534 Mats Malmborg Staffanstorp 08:50:00

1450 16549 Björn Nilsson Vallentuna 08:50:00

1450 16821 öyvind Nörregård Lund 08:50:00

1450 17701 Håkan Björk Karis 08:50:00

1450 18127 Henrik Sjöman Lidköping 08:50:00

 

1450 18485 Nicke Bäreteg Huskvarna 08:50:00

1450 18537 Peder Hahne Mjölby 08:50:00

1450 19648 Ove åberg Nykarleby 08:50:00

1450 20301 Håkan Gren Skellefteå 08:50:00

1450 20737 Björn Göthlin Kumla 08:50:00

1450 20744 Herman Pettersson örebro 08:50:00

1450 20747 Michael Jansson Kumla 08:50:00

1450 20758 Jonnie Allansson Kumla 08:50:00

1450 20759 Per Hjelte Sköllersta 08:50:00

1450 21571 Joern Klauck Bernau Ot Ladeburg 08:50:00

1450 21799 Jerker Edvardsson Skövde 08:50:00

1450 22251 Sivert Wilson Grästorp 08:50:00

1450 22254 Lennart Svensson Trollhättan 08:50:00

1450 22259 Joakim Enderlein Trollhättan 08:50:00

1450 22678 Sammy Chatila Kalmar 08:50:00

1450 23129 Alf Jansson älvsjö 08:50:00

1450 23875 Giesela Dickèr Borås 08:50:00

1450 23878 Emil Lenberg Borås 08:50:00

1450 24128 Niklas Forslund Tenhult 08:50:00

1450 24136 Dan Persson Malmö 08:50:00

1450 24137 Jon Joines Malmö 08:50:00

1450 24138 Andreas Persson Malmö 08:50:00

1450 24142 Håkan Jarl Malmö 08:50:00

1450 24357 Per-olof Blom Trollhättan 08:50:00

1450 25058 Mikael Hultqvist Stockholm 08:50:00

1450 25335 Magnus Byström Strängnäs 08:50:00

1450 25662 Lucas Ekeroth Stockholm 08:50:00

1450 27484 Henrik Willstrand Mariefred 08:50:00

1450 27486 Lars Kaijser Bromma 08:50:00

1450 27489 Joakim Clerkefors Enhörna 08:50:00

1450 27496 Mårten Svanberg Fagersta 08:50:00

1450 27498 Robert Krödel Stockholm 08:50:00

1450 27500 Michael Larsson Eskilstuna 08:50:00

1450 27501 Henrik Törnqvist åkersberga 08:50:00

1450 27502 Fredrik Andreassen Eskilstuna 08:50:00

1450 27503 Gunnar Sundin Strängnäs 08:50:00

1450 27504 Stefan Olsson Eskilstuna 08:50:00

1450 27505 Alex Voronov Eskilstuna 08:50:00

1450 27506 Lars Andreason Eskilstuna 08:50:00

1450 27507 Mathias Nylund Eskilstuna 08:50:00

1450 27508 Joakim Almberg Eskilstuna 08:50:00

1450 27509 Fredrik Svensson Eskilstuna 08:50:00

1450 27510 Tommy Andersson Eskilstuna 08:50:00

1450 27512 Patrik Bodegren Katrineholm 08:50:00

1450 27564 Kristofer Björklund Västerås 08:50:00

1450 27575 Roger Larsson Västerås 08:50:00

1450 27598 Magnus Linder Västerås 08:50:00

1450 27608 Torbjörn Eriksson Sala 08:50:00

1450 27981 Hans Berge Södertälje 08:50:00

1450 29161 Mikael Olsson Segeltorp 08:50:00

 

1551 9365 Niclas Eliasson Torslanda 08:51:00

1551 12840 Emil Svärdh Kristianstad 08:51:00

1551 12846 Bengt Svärdh åhus 08:51:00

1551 17103 Peter Ståhl Gävle 08:51:00

1551 17868 Okko Savonius Helsinki 08:51:00

1551 17874 Tuomo Palosaari Helsinki 08:51:00

1551 18931 Mathias Johansson Billdal 08:51:00

1551 21160 Sandor Badi Malmö 08:51:00

1551 21480 Conny Swahn Hässelby 08:51:00

1551 22101 Göran Hansson Leksand 08:51:00

1551 22118 Per-erik Hansson Mora 08:51:00

1551 22543 Patrick Bubicic Mörarp 08:51:00

1551 22680 David Myrinder Färjestaden 08:51:00

1551 23379 Anders Bruun Västerås 08:51:00

1551 23422 Peter österdahl Enskede 08:51:00

1551 24110 Helgi Hjartarson Segeltorp 08:51:00

1551 24112 Philip Schröderheim Saltsjö-boo 08:51:00

1551 24113 Ola Fridman-bengtsson Sundbyberg 08:51:00

1551 24114 Jan Johansson Djursholm 08:51:00

1551 24116 Alfred Hardarson Solna 08:51:00

1551 24118 Johan Snellman Bromma 08:51:00

1551 24444 Cameron Dewey Kusnacht 08:51:00

1551 24609 Anders Hoffman Bromma 08:51:00

1551 25687 Fredrik Davidsson Vårgårda 08:51:00

1551 25722 Peter Eriksson Alingsås 08:51:00

1551 29022 Freddy Johansson Västerås 08:51:00

1577 1300 Tomas Jansson Gävle 08:52:00

1577 1336 André Koski Solna 08:52:00

1577 2266 Erik W. Solem Oslo 08:52:00

1577 2267 Simon Grøndahl Oslo 08:52:00

1577 2271 Alexander Mcfarlane Oslo 08:52:00

1577 2272 David Das Bradford On Avon 08:52:00

1577 7443 Heikki Heinaro Helsinki 08:52:00

1577 7444 Jorma Rantala Vaasa 08:52:00

1577 8415 Hans-erik Teuscher Grums 08:52:00

1577 9161 Esa Högnäsbacka Helsingfors 08:52:00

1577 10773 Simon Tidén Linköping 08:52:00

1577 10817 Peter Sjögren Göteborg 08:52:00

1577 10821 Henrik Hjorth Stockholm 08:52:00

1577 10822 Staffan Friberg Stockholm 08:52:00

1577 10823 Charles Lapierre Oslo 08:52:00

1577 10824 Tobias Einarsson Stockholm 08:52:00

1577 10825 Patrik Westerberg Stockholm 08:52:00

1577 11387 Nicklas Johansson Skärblacka 08:52:00

1577 13684 Mathias Rinaldo Kisa 08:52:00

1577 18426 Johan Holmberg Kisa 08:52:00

1577 20164 Jonas Ahlin Varnhem 08:52:00

1577 20196 Tommy Harderud Gustavsberg 08:52:00

1577 20204 Mårten Pransgård Gustavsberg 08:52:00

1577 20215 Rickard Jansson Ingarö 08:52:00

 

1577 20218 Stefan Wiklund Ingarö 08:52:00

1577 20222 Thomas Noroxe Saltsjöbaden 08:52:00

1577 20223 Robert Häll Bromma 08:52:00

1577 20596 Rasmus Waginder Varberg 08:52:00

1577 20735 Håkan Bergsten Askersund 08:52:00

1577 23282 Holger Hakensohn Viersen 08:52:00

1577 23363 Andreas Krafft Uppsala 08:52:00

1577 23378 Stefan Boman årsta 08:52:00

1577 23381 Robert Kallin Norrköping 08:52:00

1577 23382 Thim Granlund Linköping 08:52:00

1577 23387 Bela Hack Norrköping 08:52:00

1577 23405 Pär Stockhammar Täby 08:52:00

1577 23406 Fredrik Aminoff Täby 08:52:00

1577 23407 Jonas Westergren Tyresö 08:52:00

1577 23410 Jacob Almers Jönköping 08:52:00

1577 23411 Fredrik Almers Jönköping 08:52:00

1577 23881 Martin Svanehed Trångsund 08:52:00

1577 25605 Torbjörn Bäckström Hudiksvall 08:52:00

1577 25690 Tomas Bergstrand Vårgårda 08:52:00

1577 25723 Håkan Svensson Vårgårda 08:52:00

1621 6436 Sebastian Svensson Tønsberg 08:53:00

1621 8450 Bent Olufsen Svalöv 08:53:00

1621 9158 Mats Thomasfolk Pjelax 08:53:00

1621 11401 Klas Olsson Stockholm 08:53:00

1621 13894 Elvis Komic Ljungby 08:53:00

1621 16663 Henrik Froböse Partille 08:53:00

1621 17138 Franz Tiensuu åby 08:53:00

1621 17649 Christer Eriksson Olofstorp 08:53:00

1621 17662 Martin Fagerberg Göteborg 08:53:00

1621 17733 Micke Bergman Kyrkslätt 08:53:00

1621 17808 Christoffer Barett Göteborg 08:53:00

1621 17809 Anders Odmyr Mölnlycke 08:53:00

1621 20337 Dan Björklund Lund 08:53:00

1621 20353 Mikael Lövquist Teckomatorp 08:53:00

1621 21258 Curt Elfström Växjö 08:53:00

1621 22782 Håkan Olausson Billdal 08:53:00

1621 23134 Andreas Holmström Tyresö 08:53:00

1621 23361 Joachim Englesson Uppsala 08:53:00

1621 23364 Stefan Gran Göteborg 08:53:00

1621 23380 Johan Kalmner Göteborg 08:53:00

1621 23385 Olle Nordqvist Göteborg 08:53:00

1621 23392 Emil Olsmo Torslanda 08:53:00

1621 23394 Ulf Mattsson Svanesund 08:53:00

1621 23412 Andreas Voss Södra Sandby 08:53:00

1621 23421 Christian Josefsson Täby 08:53:00

1621 25826 Alex Vega Mölnlycke 08:53:00

1621 25832 Niclas Grimmer Askim 08:53:00

1621 27166 Jonathan Kimber Sigtuna 08:53:00

1621 27617 Erik Eng Täby 08:53:00

1621 27988 Jan Lindell Sundsvall 08:53:00

 

1621 28041 Martin Rådman Kil 08:53:00

1621 28361 Stella Riad Stockholm 08:53:00

1621 28364 Sanna Friborg Värmdö 08:53:00

1621 28370 Anna Nyhlén Bandhagen 08:53:00

1621 28372 Sofie Nylén Bandhagen 08:53:00

1621 28375 Carina Almqvist Huddinge 08:53:00

1621 28378 Hannah Häggström Uppsala 08:53:00

1621 28379 Lisbeth Sundberg Ljungby 08:53:00

1621 28382 Hanna Engstrand Stockholm 08:53:00

1621 28385 Camilla Trané Solna 08:53:00

1621 28388 Josefine östfeldt Tungelsta 08:53:00

1621 28389 Ulrika Högberg årsta 08:53:00

1621 28392 Erika Hård Björbo 08:53:00

1621 28396 Beatrice Sykell Skara 08:53:00

1621 28403 Sara Sigvardsdotter Ucklum 08:53:00

1621 28405 Jenny Johansson Brämhult 08:53:00

1621 28413 Anna Karin åqvist Uppsala 08:53:00

1621 28416 Linn Smith Stockholm 08:53:00

1669 340 André Magnusson Hässelby 08:54:00

1669 1201 Tomas Gustafson Uppsala 08:54:00

1669 1211 Robin Goodoree Järfälla 08:54:00

1669 1213 Ronnie Flodin Hässelby 08:54:00

1669 1214 Stefan Thorsell Järfälla 08:54:00

1669 1218 Johan Korpisalo Gislaved 08:54:00

1669 1219 Thomas Emilsson Spånga 08:54:00

1669 1246 John Leidzén Göteborg 08:54:00

1669 2061 Peter Mauritzon Gammalkil 08:54:00

1669 5014 Johan östrand Kista 08:54:00

1669 8382 Henrik Ottosson Växjö 08:54:00

1669 10142 Philip Smith Toronto Ontario 08:54:00

1669 10506 Lukas Holm Stockholm 08:54:00

1669 11071 Patrik Valberg Uddevalla 08:54:00

1669 11077 André Olofsson Munkedal 08:54:00

1669 11215 Carina Hultgren Eksjö 08:54:00

1669 11388 David Andersson Linköping 08:54:00

1669 11398 Daniel Moritz Göteborg 08:54:00

1669 11399 David Nordentjell Göteborg 08:54:00

1669 15337 Anna Lingheimer Malmö 08:54:00

1669 16822 Ruben De Vries Uppsala 08:54:00

1669 17651 Harald Andertun Valby 08:54:00

1669 18712 Hans Eriksson Lilla Edet 08:54:00

1669 18734 Harri Salminen Espoo 08:54:00

1669 19464 Jeff Lee Solna 08:54:00

1669 20118 Olle Råghall Saltsjö-boo 08:54:00

1669 20734 Kerstin Norman örebro 08:54:00

1669 20745 Marcus Måttgård örebro 08:54:00

1669 20755 Fredrik Gustafsson örebro 08:54:00

1669 21486 Patrik Fredriksson Falun 08:54:00

1669 22093 Ulf Johansson Eskilstuna 08:54:00

1669 22095 Mattias Lodin Eskilstuna 08:54:00

 

 

1669 23842 Mattias Martinsson Stockholm 08:54:00

1669 23867 Peter Nordlander Huddinge 08:54:00

1669 24374 Mats Isaksson Luleå 08:54:00

1669 24527 Marcus Kallin Uppsala 08:54:00

1669 24528 Henrik Karlsson Bälinge 08:54:00

1669 24530 Erik Söderlund Almunge 08:54:00

1669 24531 Johan Pettersson Uppsala 08:54:00

1669 24533 Håkan Molander Uppsala 08:54:00

1669 24537 Mattias Ring Uppsala 08:54:00

1669 24542 Kent Nyberg Uppsala 08:54:00

1669 24543 Niklas Karlsson Uppsala 08:54:00

1669 24546 Anders Eriksson Järlåsa 08:54:00

1669 24549 Lars Romin Björklinge 08:54:00

1669 25210 Pontus Erlandsson Stockholm 08:54:00

1669 25488 Tommy Rutgersson Göteborg 08:54:00

1669 25492 Jörgen Persson Luxembourg 08:54:00

1669 25493 Patrik Pettersson Mölnlycke 08:54:00

1669 25495 Maria Wallner Mölndal 08:54:00

1669 25508 Mikael Stenberg Pixbo 08:54:00

1669 25528 Anders Persson Kållered 08:54:00

1669 25529 Daniel Stenbäck Kungsbacka 08:54:00

1669 25530 Patrik Simson Kungsbacka 08:54:00

1669 25531 Johnny Dennhed Kungsbacka 08:54:00

1669 25533 Urban Josefsson Onsala 08:54:00

1669 27452 Stefan Thander Pixbo 08:54:00

1669 28384 Julia Mätas Avesta 08:54:00

1669 29035 Mats Pettersson Björklinge 08:54:00

1728 1212 Per Hansson Järfälla 08:55:00

1728 1221 Jan Henningsson Järfälla 08:55:00

1728 7182 Jan-magnus Söderlund Huddinge 08:55:00

1728 9787 Nicolas Tröhler Tyresö 08:55:00

1728 9977 Ulf Mohr Aachen 08:55:00

1728 9979 Norbert Vohn Herzogenrath 08:55:00

1728 11209 Martin Härn Norrköping 08:55:00

1728 16653 Marko Erzén Lerum 08:55:00

1728 17661 Erik Nilsson Silverdalen 08:55:00

1728 17734 Oscar Pfister Raseborg 08:55:00

1728 18512 Johan Eklind Lerum 08:55:00

1728 18763 Reine Bryngelsson Trollhättan 08:55:00

1728 20525 Andreas Edström Skellefteå 08:55:00

1728 20823 Patrik Byström örnsköldsvik 08:55:00

1728 20824 Anders Danielsson Bjästa 08:55:00

1728 21479 Martin Edén Vällingby 08:55:00

1728 22244 Mikael Karlsson Katrineholm 08:55:00

1728 22324 Tomas Fogman Tenhult 08:55:00

1728 22743 Roger Jung Bodafors 08:55:00

1728 22749 Matts Asplund Hallstavik 08:55:00

1728 22753 Johan Hartler Göteborg 08:55:00

1728 22757 Christian Calvert Harplinge 08:55:00

1728 22767 Kaji Löwhagen Västervik 08:55:00

 

1728 22769 Johan Kasseberg Nässjö 08:55:00

1728 22778 Daniel Sjödin Halmstad 08:55:00

1728 22780 Björn Winblad Mölnda 08:55:00

1728 23069 Johan Lindvall Lund 08:55:00

1728 23383 Patrik Karlsson Linköping 08:55:00

1728 23401 Patrik Ullstrand Kolmården 08:55:00

1728 23416 Daninge Fäldt Vårgårda 08:55:00

1728 23417 Sven-bertil Forsberg Växjö 08:55:00

1728 23419 John Abbate Vendelsö 08:55:00

1728 23420 Anders Jönsson Malmö 08:55:00

1728 24565 Hans Edh Trollhättan 08:55:00

1728 25185 Mårten Nilsson Uppsala 08:55:00

1728 25343 Janne Peltola Vikingstad 08:55:00

1728 25346 Karl-henrik Anner Tyresö 08:55:00

1728 25490 Madeleine Andreasson Göteborg 08:55:00

1728 25494 Patric Eriksson österström Billdal 08:55:00

1728 25504 Johan Lövqvist Stenungsund 08:55:00

1728 25509 Peter Ljungsvik Västra Frölunda 08:55:00

1728 25656 Rune Bergqvist Vaxholm 08:55:00

1728 25724 Peter Titoff Limhamn 08:55:00

1728 25728 Mattias Jaran Höllviken 08:55:00

1728 25733 Benny Florén Falsterbo 08:55:00

1728 25734 Jörgen Järevang Trelleborg 08:55:00

1728 25739 Mats Fallman Vellinge 08:55:00

1728 25746 Robert Holmqvist Löddeköpinge 08:55:00

1728 28314 Sofie Scherstén Stockholm 08:55:00

1728 28315 Carl Bachmann Stockholm 08:55:00

1778 1171 Rasmus Andersson Linköping 08:56:00

1778 1209 Magnus Riisgaard Anderstorp 08:56:00

1778 1215 Tomas Nyqvist Järfälla 08:56:00

1778 1267 Håkan Jörgensen älvsjö 08:56:00

1778 3452 Olle Sundström Vällingby 08:56:00

1778 6823 Thomas Frandsen Tølløse 08:56:00

1778 9418 Marcus Danielsson Hjo 08:56:00

1778 10128 Gustav Ohrstrom The Plains Va 08:56:00

1778 10502 Carl Frykfeldt Lidingö 08:56:00

1778 10655 Frederick Altrock Berlin 08:56:00

1778 11096 Mattias Bryntesson Trollhättan 08:56:00

1778 15327 Johan Wahlgren Ystad 08:56:00

1778 18487 Robert De Boer Overijse 08:56:00

1778 20206 Jens Schoke Ingarö 08:56:00

1778 22112 Anders Forsén Mora 08:56:00

1778 22571 Philip Pettersson Saltsjö-boo 08:56:00

1778 22764 Jan Lindkvist Mora 08:56:00

1778 23389 Ingela Sylvan Norrköping 08:56:00

1778 23620 Stefan Landgren Enskede 08:56:00

1778 23632 Wolfgang Raask Halmstad 08:56:00

1778 24571 Per Björk Stockholm 08:56:00

1778 25042 Jim Persson Kumla 08:56:00

1778 25184 Gunnar Svenson Järlåsa 08:56:00

 

1778 25247 Mats Stjerngren Djurhamn 08:56:00

1778 28376 Anna Lindgren Krylbo 08:56:00

1803 647 Svein Espeland Oslo 08:57:00

1803 648 Frank Sørensen Oslo 08:57:00

1803 649 Rodolfo Massi Corinaldo 08:57:00

1803 652 Henning Hauger Oslo 08:57:00

1803 653 Anders Horgen Oslo 08:57:00

1803 655 Petter Morstad Oslo 08:57:00

1803 656 Runar Brock Oslo 08:57:00

1803 657 Hugo Moen Oslo 08:57:00

1803 658 Tom Einar Uteng Oslo 08:57:00

1803 659 Dan Karlsen Oslo 08:57:00

1803 660 Tore Foss Oslo 08:57:00

1803 661 Terje Strøm Oslo 08:57:00

1803 5292 Jakob Ingvar-nilsson Lund 08:57:00

1803 7454 Arto Nikkarinen Helsinki 08:57:00

1803 7463 Lasse Autio Vaasa 08:57:00

1803 11053 Lennart Sandelin Grums 08:57:00

1803 11056 Lars Djuvfeldt Grums 08:57:00

1803 11206 Johan Kastensson Ydre 08:57:00

1803 11210 Urban östh Ydre 08:57:00

1803 11211 Jacob Nyström Tranås 08:57:00

1803 11217 Kristian Lunn österbymo 08:57:00

1803 11234 Thomas Lehzen Minden 08:57:00

1803 13129 Johan Fredriksson Mjölby 08:57:00

1803 15164 Jakob Söderström Täby 08:57:00

1803 17364 David Sjöström Vaxholm 08:57:00

1803 18655 Tobias Hellstrand Kungsbacka 08:57:00

1803 18656 Thomas Orrenius ödeshög 08:57:00

1803 19981 Jonas Bjärehed Stehag 08:57:00

1803 20632 Rolf Lindgren Krylbo 08:57:00

1803 20785 Sam Jedselius Nora 08:57:00

1803 20786 Anders Sjöberg Lindesberg 08:57:00

1803 21092 Nicklas Partanen Filipstad 08:57:00

1803 22031 Anders Dyngbo Snekkersten 08:57:00

1803 22034 Karsten Svendsen Helsingør 08:57:00

1803 22606 Fredrik Palm Sävar 08:57:00

1803 22994 Patrik Hedberg Nykroppa 08:57:00

1803 22996 Anton Schleu ås 08:57:00

1803 23395 Mikael Johansson Vårgårda 08:57:00

1803 24288 Rickard Andersson Haverdal 08:57:00

1803 24532 Lars Blom Hägersten 08:57:00

1803 25186 Tommy Stenvi Uppsala 08:57:00

1803 27046 Håkan Oldin Skara 08:57:00

1845 1084 Tomi Pursiainen Porvoo 08:58:00

1845 1086 Jari Turpeinen Helsinki 08:58:00

1845 1090 Jouko Pussinen Lahti 08:58:00

1845 1094 Jukka Loikas Helsinki 08:58:00

1845 1108 Jarmo Toivonen Helsinki 08:58:00

1845 6208 åke Martinsson Lilla Edet 08:58:00

 

1845 6998 Markus Lundquist Mjölby 08:58:00

1845 8438 Sven-åke Eriksson Kristinehamn 08:58:00

1845 9540 Magnus Sköld Köping 08:58:00

1845 9785 Robert åstrand Björklinge 08:58:00

1845 13323 Hans Hemström Härnösand 08:58:00

1845 14523 Per Andersson Bohus 08:58:00

1845 19300 Veronica Sundqvist Nyland 08:58:00

1845 19970 Mikael Paulsson Bullaren 08:58:00

1845 20270 Heikki Mikkonen Norsborg 08:58:00

1845 20569 Fredrik Lagerhorn Järfälla 08:58:00

1845 20652 Johan Danielsson Vedevåg 08:58:00

1845 20763 Roger åkesson Värsås 08:58:00

1845 20765 Fredrik öster Frövi 08:58:00

1845 20768 Thomas Hegefors Lindesberg 08:58:00

1845 20769 Mattias Olofsson Lindesberg 08:58:00

1845 20770 Tobias Person Lindesberg 08:58:00

1845 20771 Patrik Johansson Guldsmedshyttan 08:58:00

1845 20775 Erik Andersson Lindesberg 08:58:00

1845 20779 Petter Larsson Falun 08:58:00

1845 20788 Kent Fagrell Lindesberg 08:58:00

1845 21409 Andreas Sahlén Bollstabruk 08:58:00

1845 21782 Olof Carlander Skövde 08:58:00

1845 22481 Anders Hellman Upplands Väsby 08:58:00

1845 23374 Tom Axelsson Uppsala 08:58:00

1845 23415 Oskar Larsson örebro 08:58:00

1876 625 Christopher Grubb St Petersburg 08:59:00

1876 1089 Tuomas Remsu Jorvas 08:59:00

1876 9011 Lars Schedin örnsköldsvik 08:59:00

1876 9016 Jonas Westlund örnsköldsvik 08:59:00

1876 10040 Dmitry Glebov Rybinsk 08:59:00

1876 11771 Andreas Hallman Enköping 08:59:00

1876 13899 Ulf Samils Ljungby 08:59:00

1876 14325 Ola Fredriksson Bromma 08:59:00

1876 18383 Lars Philipson Skänninge 08:59:00

1876 20356 Johan Elgebrant Helsingborg 08:59:00

1876 20620 Nicklas Eriksson överum 08:59:00

1876 20802 Tony Holmberg Gävle 08:59:00

1876 21528 John Kuusimurto Huddinge 08:59:00

1876 22403 Jens Nilstam Spånga 08:59:00

1876 22405 Anders Gagner-geeber örebro 08:59:00

1876 22406 David Aspelin Strömsholm 08:59:00

1876 22407 Daniel Aspelin åkersberga 08:59:00

1876 22408 Anders Olofsson Strömsholm 08:59:00

1876 22412 Johan Sjökvist Valbo 08:59:00

1876 22416 Jonatan Torshall Svensson Bromma 08:59:00

1876 22419 Jörgen Lorenzen Tumba 08:59:00

1876 22422 Viktor Fhors Järfälla 08:59:00

1876 22425 Bengt Emanuelsson Vaxholm 08:59:00

1876 22428 Carl Johan Malm Västra Frölunda 08:59:00

1876 22431 Lars-göran Järelöv Askim 08:59:00

 

1876 22432 Lennarth Carlsson Valbo 08:59:00

1876 22435 Peter Lager Stockholm 08:59:00

1876 22438 Anders Stenkrona åkersberga 08:59:00

1876 22440 Pontus Sandberg Täby 08:59:00

1876 22457 Karl Johan Bernerfalk Täby 08:59:00

1876 22459 Patrik Wesser Stockholm 08:59:00

1876 22461 Kristoffer Gerhardsson örebro 08:59:00

1876 22463 Rickard Ståhlgren Nykvarn 08:59:00

1876 22464 Karin Foss Upplands Väsby 08:59:00

1876 22474 Daniel Bernås Stenhamra 08:59:00

1876 22920 Per Bergdahl Kungsbacka 08:59:00

1876 23741 Mattias Rehn Gränna 08:59:00

1876 23868 Pär-anders Lindqvist Borås 08:59:00

1876 23889 Lars Pagil Borås 08:59:00

1876 24148 Mikael Andersson Staffanstorp 08:59:00

1876 24536 Per Bonnevier Bälinge 08:59:00

1876 25067 Andreas Göransson Brunflo 08:59:00

1876 25664 Jan Hasslid Karlstad 08:59:00

1876 27258 Anders Rimén Mölndal 08:59:00

1876 27258 Anders Rimén Mölndal 08:59:00

1920 1105 Aivo Int Helsinki 09:00:00

1920 1623 Erik Landkvist Boden 09:00:00

1920 2270 Bjørn Sæther Oslo 09:00:00

1920 7485 Erik Hannisdal Oslo 09:00:00

1920 9125 Frank Gustafsson Borensberg 09:00:00

1920 13050 Josef Lund Bollnäs 09:00:00

1920 13523 Niklas Lagerström Stallarholmen 09:00:00

1920 15611 Daniel Strandgård Motala 09:00:00

1920 16230 Mats Häger Vingåker 09:00:00

1920 17086 Johny Sjöberg Sandviken 09:00:00

1920 17736 Marko Heiskanen Lohja 09:00:00

1920 19468 Magnus Boström Göteborg 09:00:00

1920 20203 Anders Hansson Ingarö 09:00:00

1920 20739 Anders Lindén örebro 09:00:00

1920 21660 Oliver Jones Reading 09:00:00

1920 22404 Tomi Laine Bro 09:00:00

1920 22411 Anders Torvaldsen Västra Frölunda 09:00:00

1920 22424 Andreas Forseth Järfälla 09:00:00

1920 22427 Joakim Rosengren Gävle 09:00:00

1920 22429 Mikael Palm Täby 09:00:00

1920 22430 Henrik I. Gleissman Täby 09:00:00

1920 23716 Christoffer Wendefors Huskvarna 09:00:00

1920 24139 Richard Nordberg Malmö 09:00:00

1920 24368 Elias Bengtsson Leksand 09:00:00

1920 25798 Andreas Söderholm Hägersten 09:00:00

1920 25801 Ulf Johansson Täby 09:00:00

1920 25822 Stefan Nohlborg Mölnlycke 09:00:00

1947 7442 Heikki Vepsäläinen Espoo 09:01:00

1947 8776 Robert Frykstedt Bålsta 09:01:00

1947 10269 Mikael Valbrant Ljung 09:01:00

1947 10499 Gunnar Wik Lidingö 09:01:00

 

1947 10503 Olof Fredriksson älta 09:01:00

1947 10504 Jonas Welander Tyresö 09:01:00

1947 14014 Robert Löfving Johanneshov 09:01:00

1947 16307 Peter Vogler Wedel 09:01:00

1947 17327 Ivo Betten Stockholm 09:01:00

1947 19642 Marko Löija Nykarleby 09:01:00

1947 20003 Nikolaj Møller Andersen Kgs. Lyngby 09:01:00

1947 20195 Clas Lindell Ingarö 09:01:00

1947 20624 Emil Hägerlund Ludvika 09:01:00

1947 22447 Pontus Fredin Helsingborg 09:01:00

1947 22472 Daniel Adams-ray Stockholm 09:01:00

1947 22658 Lars Dahlgren Stora Levene 09:01:00

1947 22659 Emil Ekman Vara 09:01:00

1947 22661 Fredric Sahlin Lidköping 09:01:00

1947 23221 Lars-magnus Gustafsson Edsvalla 09:01:00

1947 24016 Per Köhler Pixbo 09:01:00

1947 25001 Tommy Bergström Kalmar 09:01:00

1947 25137 Ronnie Otterborg Motala 09:01:00

1947 29011 Jesper Spjuth Lund 09:01:00

1970 1806 Roger Petersson Hisings Backa 09:02:00

1970 3266 Per Sjunnesson Uppsala 09:02:00

1970 8779 Johan Henriksson Steninge 09:02:00

1970 9136 Tomas Kallin Habo 09:02:00

1970 9137 Jari Merivirta Nummela 09:02:00

1970 10458 Joakim Erlandsosn Mölndal 09:02:00

1970 13908 Johan Elverlind Tranemo 09:02:00

1970 17336 Karl-olof Lexe Olofsröm 09:02:00

1970 18667 Henrik Larsson Hisings Backa 09:02:00

1970 19179 Roger Larsson Stockholm 09:02:00

1970 19308 Hampus Arvidsson Alingsås 09:02:00

1970 19782 Bella Lagrange Storvreta 09:02:00

1970 21430 Magnus Nilholm Røyse 09:02:00

1970 22548 Lars Sjöberg Uppsala 09:02:00

1984 430 Georg Benedix Mittweida 09:03:00

1984 1784 Jörgen Widmark örnsköldsvik 09:03:00

1984 5416 Simon Lindgren Linköping 09:03:00

1984 7483 Victor Pettersson Oslo 09:03:00

1984 7488 Henrich Alvær Borgen 09:03:00

1984 10497 Stefan Strand Tumba 09:03:00

1984 11412 Ove Mogård Tiller 09:03:00

1984 11546 Andreas Wickberg Uddevalla 09:03:00

1984 12697 Petter Martinsson Norrfjärden 09:03:00

1984 12698 Fredric Hasselkrans Siljansnäs 09:03:00

1984 14049 Vaclav Cernohorsky Praha 09:03:00

1984 14348 Geir Lillenes Kongsvinger 09:03:00

1984 18821 Bo Johansson Målilla 09:03:00

1984 19231 Peter Dahlén Stenstorp 09:03:00

1984 19306 Sara Andersson Hägersten 09:03:00

1984 19307 Petter Gisslen Stockholm 09:03:00

1984 19906 Mattias Sandén Bräkne-hoby 09:03:00

 

1984 20808 Hillergren Andreas Höllviken 09:03:00

1984 22013 Thomas Abrahamsson Henån 09:03:00

1984 22028 Peter Michael Larsen ålsgårde 09:03:00

1984 22631 Jerry Karlsson Lund 09:03:00

1984 23943 Richard Nordeborg V Frölunda 09:03:00

1984 24042 Kristoffer Gunnarssonöstersund 09:03:00

1984 24052 Nils-göran Sundbergöstersund 09:03:00

1984 24150 Petter Endsjø Oslo 09:03:00

1984 25681 Björn åkerström Göteborg 09:03:00

1984 25708 Per-erik Bonander Skara 09:03:00

2011 10485 Axel Forsse Uppsala 09:04:00

2011 15066 Tobias Kvist Västerås 09:04:00

2011 15068 John Engström Västerås 09:04:00

2011 17947 Mikael Rönnberg Vallentuna 09:04:00

2011 18324 Tomas Larsson Färjestaden 09:04:00

2011 18654 Johan Sandberg Mölnlycke 09:04:00

2011 19399 Peter Nørby Fredensborg 09:04:00

2011 19714 Peter Gyllenhammar årsta 09:04:00

2011 20194 Anders Franzén Ingarö 09:04:00

2011 20214 Magnus Jansson Ingarö 09:04:00

2011 20225 David Grute Enebyberg 09:04:00

2011 23969 Daniel Kluge östersund 09:04:00

2011 24046 Roland Hamrén östersund 09:04:00

2011 24108 Per Sahlström Billdal 09:04:00

2011 27606 Magnus SalomonssonSkogstorp 09:04:00